UWAGA!

Lato w „Światowidzie”

2015-06-18
Aktualizowany 2015-06-20 07:02
 
Lato w „Światowidzie”

Jesteś młodą osobą w wieku 13-18 lat lub masz dziecko i chcesz by spędziło początek wakacji robiąc coś interesującego? Jeśli tak, to warsztaty organizowane przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” są właśnie dla Ciebie. 

Gwarantujemy ciekawie spędzony czas w gronie rówieśników i dawkę wiedzy, która przyczyni się do Twojego rozwoju.
      
       „Ojczysty się liczy!” to tytuł projektu realizowanego przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Dzięki projektowi chcemy upowszechnić wiedzę na temat języka polskiego oraz pokazać, że stosowanie poprawności i poszanowanie kultury języka ma znaczenie. Jeżeli jeszcze nie wiesz co zrobić z częścią swoich wakacji i nie chcesz spędzić bezcelowo czasu na kanapie przed telewizorem to „Światowid” zaprasza na warsztaty. Do wyboru masz trzy opcje:
      
       Warsztaty krasomówcze (1-3 lipca).
Na zajęciach prowadzący pokaże w jaki sposób możemy kreować własny wizerunek oraz nauczy umiejętności mówienia od siebie i o sobie. Będzie to także okazja, by zobaczyć jak dobrze się zaprezentować przed kamerą i razem z ekspertami przeanalizować to nagranie.
      
       Warsztaty "Ortografia z uśmiechem" (6-8 lipca).
Warsztaty są adresowane do najmłodszych dzieci (w wieku od 9 do 10 lat). Od 6 lipca, przez trzy kolejne dni, uczestnicy warsztatów będą doskonalić swoje umiejętności językowe. Zajęcia prowadzone będą w myśl zasady „uczyć i bawić” w formie konkursów z nagrodami, gier i zabaw edukacyjnych. Dodatkową niespodzianką dla uczestników warsztatów będzie spotkanie z autorką baśni i książek dla dzieci i młodzieży.
      
       Warsztaty dziennikarskie (13-15 lipca).
Zajęcia są przeznaczone dla osób od 13 do 18 roku życia. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję poznać podstawy pracy dziennikarskiej, a współpracując z elbląskimi dziennikarzami również możliwość stworzenia własnych artykułów. Najlepsze teksty ukażą się w elbląskich mediach.
      
      
       Udział w warsztatach jest bezpłatny. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma niezbędne materiały oraz posiłek.
       Osoby, które są zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniach proszone są o wysłanie e-maila, w którym podadzą temat spotkań, na adres: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl do 26 czerwca.

      
      
       Projekt „Ojczysty się liczy!” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu "Ojczysty - dodaj do ulubionych”.

      

       ----------Reklama----------
 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej