UWAGA!

Lato z Autoradex 2008

2008-06-16
12:21

W najbliższy weekend AUTORADEX zaprasza klientów i miłośników branży car audio do odwiedzenia specjalnego stoiska na elbląskiej Starówce. Firma jako oficjalny dystrybutor marek JBL, JVC, CLARION, ALPINE, SONY, BLAUPUNKT i HELIX zaprezentuje nowości z oferty nawigacji, cb radio i zestawów multimedialnych dla kierowców. Dodatkową atrakcją dla odwiedzajacych stoisko będą samochody demonstracyjne.

Tegoroczna inauguracja akcji „Lato z Autoradexem 2008” już w najbliższy weekend. W sobotę 21 czerwca AUTORADEX
     zaprasza swoich klientów na Bulwar Zygmunta Augusta. Na miejscu uzyskacie Państwo informacje o nowej nawigacji firmy HARMAN/CARDON wyposażonej w joystick znacznie poprawiający komfort obsługiw trakcie prowadzenia samochodu. Specjaliści z AUTORADEX będą promowali również nawigacje marki CLARION dostępne w opcjach z oprogramowaniem AUTOMAP lub MAPAMAP. Połowa czerwca to doskonały moment aby dokonać wyboru i zakupu nawigacji jeżeli w Państwa tegorocznych planach urlopowych są dalekie wyjazdy samochodem.
     
     Uwagę miłośników car audio przyciągną z pewnością samochody demonstracyjne z produktami firm JBL, CLARION i ALPINE. To nie tylko ciekawostka ale także przykład kompleksowych rozwiązań jakie można zastosować sięgając po produkty tych marek. Na stoisku AUTORADEX uzyskacie Państwo fachowy komentarz do prezentowanych samochodów i kompleksowe informacje dotyczące rozwiązań znajdujących się w concept autach.
     
     Lato z Autoradexem 2008 ma jeszcze jedną niespodziankę. Już w piątek rozdawane będą w Elblągu ulotki promocyjne będące jednocześnie kuponem rabatowym. Dla posiadaczy ulotki odwiedzajacych salon AUTORADEX przy ul. Żyrardowskiej rabat 10% na usługi. Kupony można realizować do 30 września. Firma z myślą o klientach dokonujących zakupów nowych przed sezonem wakacyjnym uruchomiła również dodatkową promocję – do każdego zakupionego radia dodaje prezent niespodziankę.
     
     Odwiedź stoisko AUTORADEX w ten weekend:
     
     najbliższa sobota od godziny 10:00
     Bulwar Zygmunta Augusta
     
     najbliższa niedziela
     Bażantarnia w trakcie imprezy Rancho Strong
     
      www.autoradex.pl
     

 


     

---- Tekst sponsorowany ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej