UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Laureaci konkursu „Color Art”

 
Elbląg, Laureaci konkursu „Color Art”
fot. nadesłane

W kwietniu odbył się XXII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Pięknej „Color Art” organizowany przez Goleniowski Dom Kultury, pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu Do Spraw UNESCO. Wśród laureatów są wychowankowie elbląskiego MDK.

Tematem tegorocznej edycji festiwalu, na który wpłynęło 1996 prac, było „Dzieciństwo”.
       Z radością informujemy, że wśród laureatów znaleźli się uczestnicy sekcji plastycznej z Młodzieżowego Domu Kultury, którą prowadzi Katarzyna Smeja – Skulimowska.
       I tak nagrody otrzymali:
       W kategorii malarstwo Julia Gawron zdobyła wyróżnienie (od lat 13 do 16), wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych - Marta Tyszkowska zajęła pierwsze miejsce, a Anna Gawron - trzecie.
       W kategorii fotografia wyróżnienie otrzymała Marta Maciejewska.
       Wyróżnienie Kuratora Festiwalu otrzymały Marta Tyszkowska i Eliza Koczergo.
       Składowi Jury przewodniczył Leszek Żebrowski – profesor nadzwyczajny ASP w Szczecinie, absolwent ASP w Gdańsku – projektowanie graficzne. Laureat ponad 30 nagród na festiwalach krajowych i międzynarodowych.
       Festiwal jest imprezą cykliczna, trwającą nieprzerwanie od 1990 r. jego celem jest jak najszersze propagowanie wszelkich form twórczości plastycznej uprawianych przez młodych twórców. Rokrocznie najciekawsze prace przeznaczone są na licytacje, których celem jest niesienie pomocy dzieciom. Pozostają także w ekspozycji licznych instytucji, prezentowane są na wystawach krajowych i zagranicznych.
       Laureaci otrzymali nagrody pieniężne oraz zaproszenie do Goleniowa na Finał Festiwalu wraz z opiekunami (w dniach 31 maja – 3 czerwca organizatorzy zapewniają pobyt, warsztaty artystyczne, wycieczkę i akcję plenerową).
      
Marta Makowska, MDK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama