UWAGA!

Laureatka konkursu z Medestą: "Jestem bardzo wzruszona"

 Laureatka konkursu z Medestą: "Jestem bardzo wzruszona"

Kamila Szymczak poruszyła serca internautów i wygrała konkurs z okazji Dnia Kobiet. Teraz trafi w ręce specjalistów z kliniki Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna. Czeka ją długa seria zabiegów, ale szansa na poprawę wyglądu jest duża.

W naszym sondażu oddano 2501 głosów, aż 86 procent z nich trafiło do Kamili Szymczak (zdjęcie nr 2), która zgłosiła się do konkursu, bo „chciałaby bardzo poprawić komfort swojego życia poprzez usunięcie zmiany skórnej jaką jest naczyniak znajdujący się na połowie głowy. […] Chciałabym czuć się w pełni sobą i w końcu nie zwracać uwagi moją twarzą, lecz tym, jaka jestem naprawdę.”

 

Laureatka konkursu na informację o wygranej zareagowała wzruszeniem. - Jestem bardzo szczęśliwa, że aż tyle osób oddało na mnie głos. To dla mnie szok – mówi nam w rozmowie telefonicznej Kamila Szymczak.

 

Radości z wyniku sondażu nie kryją też specjaliści z kliniki Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna, dla których przypadek pani Kamili będzie dużym wyzwaniem, ale i ogromną satysfakcją.

 

- Nie boimy się tego przypadku. Pani Kamili po prostu trzeba pomóc i od razu wszyscy to poczuliśmy. Bardzo się cieszymy, że historia tej pani poruszyła też serca internautów, którzy wsparli ją swoimi głosami. Chcemy zająć się tą pacjentką i poprawić wygląd jej zmiany skórnej. Wiemy, że aby uzyskać widoczną poprawę, musimy wykonać kilkanaście zabiegów, a całość może potrwać nawet rok lub dwa lata. Jest duża szansa na poprawę wyglądu i samopoczucia pani Kamili i trzeba to po prostu zrobić - podkreśla dr Danuta Dąbrowska z kliniki Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna.

 

W konkursie nagrodzonych zostało aż 5 pań. Drugie miejsce w konkursie, czyli bon na zabiegi medycyny estetycznej lub kosmetycznej w kwocie 500 zł, wygrywa Wioletta Walendykiewicz, która przez lata choroby córki nie miała czasu dla siebie. Pani Wioletta chciałaby spojrzeć na siebie w lustrze, tak jak przed chorobą córki...

Pełne historie kandydatek przeczytamy w tym artykule.

 

Pozostałe uczestniczki konkursu otrzymują bon upominkowy na zabiegi medycyny estetycznej lub kosmetyczne w kwocie 300 zł.

 

 

- Historie pozostałych kandydatek również bardzo nas poruszyły, dlatego ciężko nam było wybrać jedynie 3 laureatki i zdecydowałyśmy się podarować bon na zabiegi aż 5 paniom. W związku z dużym zainteresowaniem konkursem planujemy powtórzyć akcję na Dzień Matki, aby pomóc również tym wszystkim mamom, które wysłały zgłoszenia w tym konkursie - zapowiada dr Danuta Dąbrowska z kliniki Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna

 

Dziękujemy za wszystkie nadesłane historie oraz zgłoszenia w konkursie. Wraz z kliniką Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna składamy wszystkim Paniom najpiękniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet.

 

---- autopromocja ---


Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie