UWAGA!

Łazienki na miarę Twoich marzeń

Od 20 lat dbają o to, by Twoja łazienka była jak najlepiej wyposażona. To tam znajdziesz odporne na wilgoć meble łazienkowe, części wymienne, które dadzą drugie życie armaturze czy ciekawe propozycje wyposażenia. El- Wod czeka na Ciebie z otwartymi drzwiami. Zobacz więcej zdjęć

El – Wod tworzą ludzie, którzy od lat zajmują się wszystkim tym, co wiąże się z łazienkami. Mają doświadczenie i umiejętności potwierdzone licznymi certyfikatami.
       Istotne jest również to, że firma położona jest w dobrej lokalizacji, są dwa wejścia z dwóch stron i bezpłatny parking.
      
       Oni wiedzą jak się zamienia
       Specjaliści firmy El- Wod wiedzą, że czasami, gdy popsuje się spłuczka albo kran nie trzeba wymieniać wszystkiego, a jedynie jakiś element. W swojej ofercie mają bogaty wybór różnorodnych nowych części zamiennych, które sprawią, że nie będziesz musiał rozkuwać ścian i wydawać sporej sumy na wymianę. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie, przyjdziesz z nim do firmy i powiesz, na czym polega cały problem. Fachowcy powiedzą Ci, co trzeba naprawić, a Ty zaoszczędzisz pieniądze i czas. A jeśli zajdzie taka potrzeba pracownik podjedzie do Twojego domu i zamontuje w Twojej łazience odpowiednią część.
      
       Meble, którym na imię "jakość"
       Firma El- Wod specjalizuje się również w meblach łazienkowych. To wyposażenie, które odznacza się wyjątkową jakością. Wykonane z płyty odpornej na wilgoć, lakierowane na dowolny kolor (do wyboru jest ich 160) oraz klejone w całości meble to produkt, który będzie służył przez lata.
       Fachowcy tej firmy nie boją się łazienek o trudnym rozkładzie i potrafią rozwiązać takie problemy, jak liczniki czy rury w nietypowym miejscu albo lakier do włosów, który nie mieści się w szafce. Umieją wymierzyć wszystko i tak to rozpisać, że mebel idealnie wpasuje się w tę przestrzeń.
       El- Wod rozumie również potrzebę indywidualności tego miejsca. Swoje pomysły będą więc mogli zrealizować tu ci, którzy chcą mieć łazienkę marzeń, takiej, jakiej nie ma nikt. Fachowcy tej firmy, dzięki szerokim umiejętnościom, potrafią spełnić każdy, nawet najbardziej nietypowy zamysł klienta.

 


       Siła, jaką niesie ze sobą wybór
       Firma El- Wod od lat zajmuje się również armaturą łazienkową. W siedzibie ma ekspozycję, dzięki której na własne oczy można zobaczyć i wyobrazić sobie, jak może wyglądać nasza łazienka.
       To tam znajdziesz baterie o różnych kształtach, od tych najprostszych aż do tych najbardziej nietypowych takich marek jak Blue Water czy Art Platino. Od lat El- Wod oferuje klientom ceramikę łazienkową, a wśród niej hit ostatnich miesięcy, czyli umywalki na blacie. Jest on wykonany z bardzo trwałego, dębowego, olejowanego drewna, co jest szczególnie istotne w przypadku przestrzeni łazienkowej. El- Wod stawia również na wybór, którego dokonuje klient. To on może zdecydować jakiej wielkości chce lustro, czy jego szafki mają mieć mechanizm wolno domykający albo jakie chce mieć uchwyty. Jest w czym wybierać.
      
      

Zainteresowany? Zainteresowana? Sprawdź szczegóły na stronie Pasażu handlowego portEl.pl.

      
 El - Wod
      

       ul. Płk Dąbka 138/2
       tel./fax (055) 234 46 09
      
       Godziny otwarcia:
      

       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 9 do 18
      
       Sobota
       Od godz. 10 do 13
      
      
      
------------Reklama----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie