UWAGA!

Let's dance together! w Warszawie

 Elbląg, Częścią projektu „Let's dance together!” był Festiwal Tańca Baltic Cup,
Częścią projektu „Let's dance together!” był Festiwal Tańca Baltic Cup, fot. MS (arch. portEl.pl)

CSE „Światowid” zostało zaproszone do Warszawy na spotkanie informacyjne na temat programu Erasmus+ Sport. - Cieszy nas bardzo, że zostaliśmy zaproszeni do zaprezentowania naszego projektu „Let's dance together!” - mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur.

Wydarzenie organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji - Narodową Agencję programu Erasmus+ odbędzie się w piątek, 23 października w Warszawie. Podczas spotkania zostaną przedstawione zasady składania i oceny wniosków akcji centralnej Erasmus+ Sport w 2016 roku, a polscy koordynatorzy projektów sportowych podzielą się swoimi doświadczeniami. Przedstawione zostaną polskie sukcesy w programie, natomiast podczas dyskusji zaprezentowane zostaną doświadczenia nt. strategii wnioskowania do akcji centralnej Erasmus+ Sport.
       - Cieszy nas bardzo, że zostaliśmy zaproszeni do zaprezentowania naszego projektu „Let's dance together!”, to dla nas duże wyróżnienie, które pokazuje, że także w Elblągu można coś z sukcesem zorganizować – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, zastępca dyrektora CSE „Światowid”, autorka i koordynatorka projektu. – W ubiegłym roku braliśmy udział w szkoleniu na temat aplikowania o środki europejskie; wówczas podkreślano, że nie będzie to łatwe, a dziś bierzemy udział w części prezentującej projekty centralne realizowane przez polskie instytucje, pokazując jak zorganizowaliśmy niekomercyjne europejskie wydarzenie sportowe.
       Konferencja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych projektami programu Erasmus+ Sport – m.in. do przedstawicieli jednostek publicznych odpowiedzialnych za edukację na poziomie lokalnym i regionalnym, przedstawicieli instytucji szkolnictwa wyższego, przedstawicieli instytucji i organizacji pozarządowych działających w obszarze edukacji i sportu.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama