UWAGA!

Letnie promocje na Dwa Koła

 

Sezon rowerowy w pełni, a pogoda dopisuje jak nigdy. Słoneczne dni zachęcają do wskoczenia na rower i delektowania się powiewem wiatru we włosach. Aby jednak uśmiech zawitał na twarzy rowerzysty, ważny jest dobór odpowiedniego sprzętu, na który, w Letniej Promocji w sklepie Dwa Koła, otrzymasz nawet 15% rabatu. Zobacz fotoreportaż.

Dopasuj rower do siebie
       Zakup roweru jest bardzo istotny. Udany wybór sprawi, że będziesz się nim cieszył przez długie lata. W sklepie Dwa Koła znajdziesz najlepsze pojazdy pożądanych marek, w atrakcyjnych cenach. Rowery Meridy, które niejednego kolarza dowiozły po złoty medal Mistrzostw Świata, miejskie Medano - wyróżnione Złotym Laurem czy BMX Haro to jedne spośród wielu najlepszych marek, które są na wyciągnięcie ręki. Tych pogromców miejskiej dżungli możesz nabyć w systemie rat 10x0% i z rabatem, nawet do 15%! Nieważne czy lubisz ostrą jazdę po szutrowych drogach, czy może dojeżdżasz rowerem do pracy i na zakupy. W sklepie Dwa Koła, każdy miłośnik jednośladów dopasuje rower do swoich potrzeb.
      
       Poczuj się jak gwiazda
       A dokonać tego można tylko na rowerze Electry. Nowość, która dotarła do sklepu Dwa Koła, ale znana jest już na świecie. Ręcznie wykonane rowery, które od dawna cieszą się uznaniem celebrytów m.in. Paris Hilton, Miley Cyrus czy Edyty Górniak. Oryginalne wzory, i charakter tego pojazdu sprawi, że nie przejedziesz niezauważony. Wybierając Electrę, stawiasz na wyjątkową kombinację komfortu jazdy, solidnej konstrukcji i nieostentacyjnego stylu retro.
       Sklep Dwa Koła został stworzony przez rowerzystów, dla rowerzystów. I to właśnie dzięki temu masz pewność, że wybór swoich Dwóch Kół oddałeś w dobre ręce.
       Podobno, szczęśliwego rowerzystę można poznać po muchach na zębach. Sprawdź ile Ty ich złapiesz i odwiedź Dwa Koła.

 


      


       Dwa Koła
       Bikes&Motors
       ul. Mostowa 11
       Godziny otwarcia:
       Poniedziałek – Piątek od godz. 10 do 18
       Sobota – od godz. 10 do 14
       Niedziela - istnieje możliwość umówienia telefonicznego
       tel. 728 600 525
       dwa kola.eu
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej