UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Liceum im. Poświatowskiej

V Liceum Ogólnokształcące w Elblągu nosi imię Haliny Poświatowskiej. Uchwałę w tej sprawie podjęli elbląscy radni.

Halina Poświatowska, jedna z najpoczytniejszych polskich poetek XX wieku, zmarła przedwcześnie w wieku 32 lat. O to, by właśnie ona patronowała V LO w Elblągu, zabiegała dyrekcja szkoły, rada pedagogiczna, rada rodziców i samorząd szkolny. Nadanie imienia zbiega się z 10-leciem powstania szkoły.
     W uzasadnieniu uchwały napisano: "Postawa patronki V LO pozwoli na realizację zadań wychowawczych i kształtowanie cech osobowości: odporności na trudy, przezwyciężanie własnych ograniczeń, wiary w wagę nauki, wartości przyjaźni i dobra. Będzie tez pomocą w kształceniu u uczniów przywiązania do swojej szkoły”.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama