UWAGA!

Liczymy na pomoc elblążan!

 Elbląg, Do zorganizowania finału WOŚP potrzebne są gorące serca, ale i chętne do pomocy ręce oraz otwarte portfele
Do zorganizowania finału WOŚP potrzebne są gorące serca, ale i chętne do pomocy ręce oraz otwarte portfele (fot. arch. WS)

Osoby, którzy chcą pomóc w organizacji 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu pilnie poszukiwane! Na wolontariuszy czeka 450 identyfikatorów, ale sztab potrzebuje również pieniędzy na gadżety wośpowe, gadżetów na aukcje itp. Dziś (27 listopada) drzwi w Regionalnym Centrum Wolontariatu otwarte od godz. 14.30 do 19.

- Chętnych zapraszamy do elbląskiego sztabu, który mieści się przy ul. Związku Jaszczurczego 17, pok. 29 - zachęcają organizatorzy 22. finału WOŚP w Elblągu. -  Należy zabrać ze sobą zdjęcie, pesel oraz dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do przyjścia z opiekunami. Wolontariuszy zapraszamy w poniedziałki, wtorki i czwartki od godz. 15 do 18, w środy od godz. 16 do 19 (ale dziś od godz. 14.30 do 19), a dodatkowo w soboty od godz. 10 do 15. Śpieszcie się - zgłoszenia przyjmujemy tylko do 17 grudnia!
      
A

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Od kiedy poznałem ukryte intencje Owsiaka i wyręczanie polskiego rządu w konstytucyjnym zapisie zagwarantowania opieki zdrowotnej dla obywateli nie daje ani grosza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  3
  Arłukowiczewicz(2013-11-27)
 • "gadżety wośpowe" rozumiem produkuje i sprzedaje (nie rozdaje za darmo) firma "Złoty Melon" pana Jerzego Owsiaka? :-) Z gadżecikó rocznie lekką ręką pewnie ze 3 miliony wpada. ..
 • a nie sorki - teraz "Złoty Melon" należy już do WOŚP, a JO jest tylko prezesem.
 • Zawsze tak jest, że aby zarobić - trzeba zainwestować. Każda akcja pomocowa kosztuje. To przyciaga ludzi i sponsorów. Najwiecej ludzi sciaga na WOŚP w czsie Swiatełka do Nieba. I wtedy zbiera sie najwiecej pieniedzy. Inaczej nie przyszliby. Jeśli przychód przewyzsza wydatki - jest OK. Koszty ponosi się przez cały rok. Wkłada się w to ogrom pracy. Ciekaw jestem co powiedzieliby liczni malkontenci i krzykacze, gdyby ktoś z ich rodziny / dziecko / przezyło dzięki sprzetowi przekazanemu do szpitala przez WOSP. Lepiej narzekać, krytykować i wyciagać rekę " bo mi się należy " niż pomagać.
 • a Owsiak przeciez juz nie zbiera. .. hmmm?
 • owsiak nadęty arobancki bufon w głowie mu sie przewrociło
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  robin_chu(2013-11-28)
 • w czym jeszcze naród będzie wyręczał ten beznadziejny rząd ? Może zbrojenia ? ( tarcza)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  STARYDINO(2013-11-28)
 • Miliony na reklamę na samoloty na druki serduszek itp DAWAJCIE kasę !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  saddam(2013-11-28)
 • odnośnie tego, jak dziecko mi zachoruje itd -post powyżej, cytuję: "ZUS ratuje biedne dzieci składkami zdrowotnymi, za które robi się operacje, kupuje sprzęt, wszczepia serca i kołysze dzieci w inkubatorach. Gdyby nie ZUS umarłoby miliony dzieci i dorosłych, bo nic by nie było w szpitalach. Jeśli ktoś krytykuje ZUS to mam propozycję – leczcie się sami, nie korzystajcie z tego, co zostało zakupione dzięki ZUS i nie wycinajcie wyrostków ze składek ZUS. Tylko idiota nie rozumie, że pracownicy ZUS muszą się gdzieś podziać, tylko pełen nienawiści frustrat będzie pluł na instytucję, która ratuje życie. Niech sobie ZUS buduje 100 pałaców, najważniejsze, że pieniądze z ZUS idą na chore dzieci. Dziecko mojej znajomej uratował respirator zakupiony przez NFZ ze składek ZUS. Nie wymyśliłem tego bełkotu, nie byłbym w stanie, ja tylko zamieniłem prywatną sektę WOŚP wspieraną przez państwo na sektę państwową ZUS".
Reklama