UWAGA!

Linia T2 dla działkowców

 
Elbląg, mapka poglądowa
mapka poglądowa

ZKM informuje, że od 29 sierpnia, trasa dwóch kursów linii zastępczej T2 (odjazd autobusu z al. Armii Krajowej o godz: 13 i 17.15) zostanie wydłużona pod Górę Chrobrego ulicami: Kościuszki-Chrobrego (parking) - Kościuszki - Królewiecką.

Przy skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Żurawiej oraz na parkingu pod Górą Chrobrego zostaną ustawione tymczasowe przystanki. Ponadto, autobus linii T2 będzie zatrzymywał się na przystankach przy ul. Kościuszki/Toruńska.
       Wydłużony kursy zostaną oznaczone w rozkładach jazdy literą „G”.
       Uwaga! Na tych kursach, pasażerów udających z okolicy szpitala, w kierunku centrum miasta, prosimy o wsiadanie na przystanku autobusowym przy ul. Królewieckiej (przy hotelu).
       Decyzję o zmianie tras dwóch kursów linii zastępczej prezydent Elbląga Jerzy Wilk podjął po zapoznaniu się z wnioskiem pasażerów.
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Brawo!:) Elblążanie chcą, Elblążanie mają. I nie chodzi o to że będzie jeździło 5,10 czy 100 osób. Chodzi o coś innego - władza słucha wyborców. Zgadzam się aby to było z moich podatków. Jeszcze raz brawo!
  • A ja się nie zgadzam aby z moich podatków wozić za darmo emerytów na działeczki za które też nie nie płacą podatków. Wilk do odstrzału !
Reklama