UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Lipcowe Harce w Łęczu

 
Elbląg, Lipcowe Harce w Łęczu

Wyścigi na rolkach, w worku, biegi na milę, turniej piłki nożnej i... wywożenie baby na taczce – to tylko część atrakcji, jakimi będzie można cieszyć się w sobotni (30 lipca) dzień w Łęczu.

Festyn „Lipcowe Harce w Łęczu” to wydarzenie pełne szalonej zabawy dla dzieci i dorosłych, dlatego warto wybrać się tam całymi rodzinami. Areną harców będzie boisko szkolne. Wśród atrakcji znalazły się m.in. wyścigi na rolkach, w których może wziąć udział każdy chętny (zgłoszenia przyjmowane będą na miejscu). Będzie też turniej piłki nożnej i bieg przełajowy „na łęczowską milę” rozgrywany w czterech kategoriach wiekowych: 6-9 lat, 10-13 lat, 14-17 lat oraz 18-118 lat. Dobrą zabawę zapewnią także strażackie konkurencje, takie jak rzut trójnikiem i podkową, przeciąganie węża, biegi w workach i specjalnie dla pań - lanie wody. W rewanżu panowie będą mogli wywieźć swoją babę na taczce! Dla najlepszego z najodważniejszych - bo któż inny odważyłby się taki czyn - burmistrz miasta i gminy Tolkmicko ufundował... taczkę. Podczas imprezy będzie można pożywić się specjałami łęczowskich gospodyń, zakupić wyroby oraz prawdziwe dzieła sztuki mieszkańców. A w wieczornej części imprezy występ rockmana i biesiada do białego rana.
      
       Program imprezy:
      
godz. 8 – 13 – Turniej piłki nożnej o Puchar Lipcowych Harców
       godz. 13 – 14 – zapisy do Wyścigu na Rolkach i II Biegu Przełajowego
       godz. 14 – oficjalne otwarcie festynu
       godz. 14.15 - 15.15 – Wyścig na Rolkach
       godz. 15.30 - 16.30 – II Bieg Przełajowy Łęcza pod hasłem „Bieg przełajowy na łęczowską milę”
       godz. 16.30 – oficjalne wręczenie nagród
       godz. 17 – 18 – Strażackie harce na boisku: rzut trójnikiem, przeciąganie węża, lanie wody (tylko dla kobiet), bieg w workach, rzut podkową
       godz. 18 – 19 – oferta specjalna dla panów: wywożenie baby na taczce
       godz. 19 – 19:30 – występ miejskiego rockmana
       godz. 19.30 – tańce, biesiada
      
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama