UWAGA!

Lutowa Fotka Miesiąca bez granic

 Elbląg, Lutowa Fotka Miesiąca bez granic
Fot. A.Nieczuja-Ostrowski (zdjęcie z "Fotki lipca" 2017)

Fotka Miesiąca jest nieustannym, comiesięcznym konkursem, w którym prezentujemy najciekawsze i najpiękniejsze zdjęcia z naszego regionu. Kadry te uchwycone są przez Czytelników Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl, którzy w ten niepowtarzalny sposób promują Elbląg i okolice. W lutym na prośbę "Fotkowiczów" wprowadzamy nową zasadę.

Fotka Miesiąca jest konkursem przeznaczonym dla fotografów amatorów. Tematyka zdjęć powinna dotyczyć Elbląga oraz terenu byłego województwa elbląskiego. Zdjęcia muszą zawierać jakiś szerszy przekaz dotyczący tego regionu. Wyjątkiem jest "Fotka lipca" i "Fotka sierpnia". Dopuszczamy wtedy do konkursu najciekawsze zdjęcia z wojaży naszych Czytelników po Polsce i świecie. Podobna zasada będzie dotyczyła "Fotki lutego", kiedy będziemy czekali na zdjęcia również z zimowych wyjazdów "Fotkowiczów". Jeśli więc wyjeżdżacie np. na narty dalej niż na Górę Chrobrego i uchwycicie w swoim obiektywie piękno jakiegoś miejsca - przyślijcie je na konkurs Fotka Miesiąca.
      
       Zapraszamy do zamieszczania kolejnych zdjęć przy pomocy naszego formularza konkursowego. Na zwycięzcę lutowej Fotki czeka jak zawsze nagroda w wysokości 111,11 zł.
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama