UWAGA!

Ma być łączniczką między urzędem a młodzieżą

 Elbląg, Sylwia Bożyk (na zdjęciu z przodu) została pełnomocnikiem prezydenta ds. dzieci i młodzieży
Sylwia Bożyk (na zdjęciu z przodu) została pełnomocnikiem prezydenta ds. dzieci i młodzieży

25-letnia Sylwia Bożyk od środy (10 lipca) pełni funkcję pełnomocnika prezydenta Elbląga do spraw dzieci i młodzieży.

Sylwia Bożyk jest absolwentką studiów ekonomicznych ze specjalnością media społecznościowe w biznesie w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu i jednocześnie studentką studiów menadżersko-prawnych, od roku pracuje w Departamencie Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Elblągu jako specjalista do spraw mediów społecznościowych. – Zajmuje się przedsięwzięciami, które są dedykowane ludziom młodym. Poprosiłem panią Sylwię, aby zechciałaby pełnić taką funkcję w naszym mieście. Zgodziła się i od dzisiaj rozpoczyna pracę. Będzie koordynowała wszystkie działania w Elblągu, które są związane z dziećmi i młodzieżą – mówi Michał Missan, prezydent Elbląga.

- Chcemy, aby dzieci i młodzież czuli się częścią tego miasta. Wierzę, że wspólnie wypracujemy porozumienie, wierzę w dialog i współpracę pomiędzy urzędem a młodzieżą i rodzicami. Tak tę funkcję rozumiem. Będę łącznikiem między władzami miasta a młodymi ludźmi. Zapraszam do kontaktu osobistego, telefonicznego i mailowego w każdej sprawie. Zmieńmy miasto na jeszcze bardziej przyjazne dla wszystkich – mówi Sylwia Bożyk.

Z Sylwią Bożyk można skontaktować się dzwoniąc pod numer tel. tel. (55) 239 34 32, mailem: sylwia.bozyk@umelblag.pl lub osobiście: Ratusz Staromiejski, pokój nr 4. Przypomnijmy, że powołanie pełnomocnika do spraw dzieci i młodzieży było jednym z punktów programu wyborczego Michała Missana. Za pełnioną funkcję Sylwia Bożyk będzie otrzymywała dodatek do wynagrodzenia.

daw

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Bardzo dobra decyzja. Sylwia to energiczna, inteligentna dziewczyna z głową pełną pomysłów.
 • Bez jaj
 • Show must go on
 • Bardzo dobra decyzja. Pozdrawiam i życzę powodzenia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  26
  Mieszkaniec 321(2024-07-10)
 • Cyrk. Podatnik dopłaci a jak.
 • Czas pokaże, od samego powoływania ludzi jeszcze nic się nie zmieni
 • Za pełnioną funkcję Sylwia Bożyk będzie otrzymywała dodatek do wynagrodzenia. Szkoda się rozpisywać...
 • Weźcie się w końcu do roboty
 • "Weźcie się w końcu do roboty" - PISowscy leniuchy
 • Zacznijcie ściągać inwestorów konkretnych do Elbląga. Praca, praca.... Hashtagi: #Nowatkowskimaciej@wp.pl
 • A teraz jeszcze koordynator/ka działań dla seniorów i kolejny/a dla 44- oraz 62- latków. Czysty PR bez żadnej treści.
 • Istnieją jeszcze ludzie, którzy wierzą w te "sprawiedliwe i zgodne z przepisami prawa konkursy na stanowiska"? Im bardziej zgłębia się kulisy powoływania ludzi na stołki w instytucjach publicznych, tym bardziej traci się szacunek do Państwa i Narodu Polskiego. Od 89' roku nikt tego tematu nie odważył się ruszyć! Żadna partia! Specyfikacja naboru na stołki m. in. w UM sporządzana jest niemal zawsze pod konkretną osobę i załoga danego Departamentu z góry wie, kto gdzie będzie zatrudniony, jeszcze na długo przed ogłoszeniem naboru. A w ogłoszeniu o naborze widnieje: wymagane 5 miesięcy stażu w instytucjach publicznych. Wiecie dlaczego nie 6 mies albo rok? Bo koleżance kierowniczki, która jest tam na sześciomiesięcznym stażu z PUP, został jeszcze miesiąc do odbębnienia, a stanowisku trzeba obsadzić już teraz, a Pani/Pan Dyrektor, cytuję: "nie chce tu zatrudniać obcych ludzi z ulicy/ z łapanki". Rozumiecie to? Nigdy nie będziecie w oczach tych ludzi kimś, kto obiektywnie ma najlepszą wiedzę i kompetencje! Będziecie z ulicy albo z łapanki, jak jakiś bezdomny pies albo mój dziadek ukrywający się w piwnicy przed okupantem. Nawet w Prokuraturach, Sądach i Szpitalach elbląskich robią sobie takie akcje z naborami, nie tylko w UM.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  42
  2
  Też byłem z łapanki i ulicy(2024-07-10)
Reklama