UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Malowanie, wycinanie, pstrykanie

2011-07-07
Aktualizowany 2011-07-19 08:49
Elbląg, Malowanie, wycinanie, pstrykanie
fot. arch. GL

Wakacje w Galerii? Czemu nie. Trzy razy w tygodniu odbywać się tu będą zajęcia tematyczne dla najmłodszych elblążan: robimy cuda z materiałów wtórnych, duże formy wspólnie, a także poznajemy tajniki multimediów i fotografii. Dziś (wtorek, 19 lipca) pierwsze warsztaty fotograficzne.

To już czwarta edycja zajęć wakacyjnych dla dzieci i młodzieży w Galerii EL. Tym razem będą nowości.
       - Przygotowaliśmy tematyczne dni tygodnia – mówi Marta Karaś z Centrum Sztuki Galeria EL. – We wtorki będziemy tworzyć różne rzeczy z materiałów do recyklingu. W środy – duże formy wspólnie, w różnych technikach plastycznych. Czwartki zaś będą należały do miłośników multimediów i fotografii. Zajęcia będą odbywały się bezpłatnie w godzinach od 10.30 do 12. To propozycja dla dzieci w wieku do 13 lat – zaznacza Marta Karaś. – Maluchy bawią się pod opieką rodziców, starszaki pod okiem naszych wolontariuszy. Czasem będą też goście, np. Marcin Dymiter – muzyk, improwizator. To, co stworzymy podczas wakacyjnych zajęć zostanie zaprezentowane na wystawie 25 sierpnia.
       Galeria przygotowała też ofertę dla młodzieży.
       - To będzie eksperyment – przyznaje Marta Karaś. – Od 19 lipca przez dwa tygodnie Konrad Kosacz będzie prowadził warsztaty fotograficzne. Ich zadaniem będzie wprowadzenie do fotografii, zapoznanie z aparatem i jego możliwościami. Zajęcia będą odbywały się dwie godziny dziennie, codziennie. Pierwsze we wtorek, 19 lipca o godz. 17. Koszt dwutygodniowego modułu to 50 zł. Jeśli ta forma będzie cieszyła się powodzeniem, zostaną zorganizowane kolejne zajęcia.
       Ponadto w sierpniu być może odbędą się warsztaty z drzeworytu, które poprowadzi Marie-Luise Salden, urodzona w Elblągu, a obecnie mieszkająca w Niemczech artystka specjalizująca się właśnie w tej technice.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Teraz są wakacje a malowanie i rysowanie to od nowego roku szkolnego. NA TO tylko miasto stać i ludzi od organizacji czasu dla dzieci, jesteście śmieszni. Jest lato dzieciom brakuje ruchu, sportu, już pisano na portalu o tym i co nadal tylko kawałek papieru i kredki lub farby. Gdzie szkolono tych ludzi jak mają zajmować się dziećmi w wakacje. Co nie potrafi nikt pokazać dzieciom ciekawostek w Elblągu- muzeum itd. Najlepiej zamknąć w murach i dalszy ciąg szkoły.
  • jasne, a gdyby były biegi to byś matole jęczał że dzieciom miasto trampek nie dało. Idź się utop wsiowy malkontencie, i przestań przesiadywać w necie i pisać pieroły, tylko sam wykaż się inicjatywą i coś zrób dla innych
Reklama