UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mapa elbląskich występków

Elbląg, Mapa elbląskich występków

Tak umownie nazwaliśmy w redakcji portElu plan Elbląga i okolic, na który będziemy nanosić stopniowo wydarzenia związane bezpieczeństwem elblążan. Dodajmy wydarzenia, które znalazły odbicie w naszych relacjach.

Od razu zastrzegam, że nazwa nie do końca jest adekwatna do zawartości, ponieważ trudno np. pożar nazwać występkiem. Dotyczy on jednak bez wątpienia naszego bezpieczeństwa. Zdarzenia można wyświetlić na planie Elbląga według kilku kategorii:
        - wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym
        - wypadki drogowe skutkujące uszkodzeniem ciała
        - pozostałe zdarzenia drogowe
        - zabójstwa
        - napady rabunkowe i rozboje
        - kradzieże i włamania
        - pobicia i wybryki chuligańskie
        - pożary i podpalenia.
      
       Nasze relacje z zaznaczoną na planie lokalizacją zdarzenia będą oznaczone na górze ikonką . Aby zobaczyć tę lokalizację wystarczy na nią kliknąć. Ostatnio zamieszczonym artykułem z odniesieniem do planu jest  "Potrącenie pieszych na pasach".
       Mapa elbląskich występków jest obecnie sukcesywnie uzupełniana o wydarzenia z ostatnich lat. Ze względu na trudności z precyzyjnym ustaleniem miejsca przeszłych wydarzeń, w niektórych przypadkach lokalizacja może być podana z dokładnością do ulicy, ale już nie do konkretnego numeru.
       Liczę na to, że nasza mapa będzie pomocna w określaniu miejsc, gdzie najczęściej występują zagrożenia dla bezpieczeństwa mieszkańców Elbląga i co za tym idzie – w ich eliminowaniu.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama