UWAGA!

Maria Kosecka pozywa Jerzego Wilka

 Elbląg, Maria Kosecka i Jerzy Wilk
Maria Kosecka i Jerzy Wilk (fot. AD)

Do Sądu Okręgowego w Elblągu złożono dziś (11 lipca) pozew przeciwko nowo wybranemu prezydentowi Elbląga Jerzemu Wilkowi. Radna Maria Kosecka domaga się przeprosin za wypowiedzi Jerzego Wilka na swój temat, rozpowszechnione w internecie, i wpłaty 5 tys. zł na elbląski Dom Dziecka.

Nagrania z wypowiedziami Jerzego Wilka na temat niektórych elbląskich polityków i miejskich urzędników przed tygodniem zostały opublikowane na YouTube. Wilk wypowiada się o tych osobach, delikatnie mówiąc, niepochlebnie lub bardzo niepochlebnie. Nagrywano go bez jego wiedzy.
       Jerzy Wilk nie przebierał w słowach, często używając wulgaryzmów. Radna Maria Kosecka jest jedną z osób, o których Jerzy Wilk mówił w ten sposób. Zakwestionował też jej dyplom ukończenia studiów.
       Maria Kosecka jeszcze w ubiegłym tygodniu zareagowała na upublicznione w internecie wypowiedzi Jerzego Wilka. „Wyrażam stanowczy sprzeciw, oburzenie i głęboką dezaprobatę do słów dotyczących mnie osobiście oraz mojej najbliższej rodziny (...). Wszystkie informacje podane przez Jerzego Wilka dotyczące mnie i mojego męża są nieprawdziwe” – napisała w rozesłanym do mediów oświadczeniu.
       Pozew w imieniu Marii Koseckiej przeciw Jerzemu Wilkowi złożył dziś adwokat Rafał Kasprzycki, dotyczy naruszenia dóbr osobistych.
      
      
      
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Hehehe, dziwne by było jakby wygrała, nie była to wypowiedz publiczna, tylko prywatna. :D A że była upowszechniona to raczej powinna czepiać się gościa który to upublicznił, bo upublicznienie prywatnej rozmowy bez zezwolenia podchodzi pod paragraf.
 • Czy Pan Wilk rozpowszechniał swoją wypowiedź w internecie? Chyba ten zarzut nie dla tej osoby. Widać co u Pani Koseckiej siedzi pod kopułą.
 • No i to jest to czym się bedzie zajmowała Kosecka w tej kadencji. Ehhh. .. litości kobieto. .. ..
 • "dobra" p Koseckiej naruszył ten kto ujawnił prywatne rozmowy, jeżeli był to p Wilk lub ktoś na jego zlecenie no to może zaboleć. Osobiście uważam że prywatne problemy p Koseckiej zajmują zbyt wiele publicznej przestrzeni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  57
  26
  ciau(2013-07-11)
 • Jednak kawały o blondynkach nie są wyssane z palca :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  69
  28
  heheheh(2013-07-11)
 • pani Kosecka żeby pani słyszała co ludzie w domach prywatnie o pani mówią to by pani papieru zabrakło na pisanie pozwów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  90
  24
  widzeciemność(2013-07-11)
 • To, że ktoś aspirujący do najwyższego urzędu w mieście posługuje się takim językiem jest co najmniej chamstwem i obrazą dla elblążan. Nie jest ważne w jakich okolicznościach padają te słowa one PO PROSTU NIGDY NIE POWINNY PAŚĆ Z UST KANDYDATA NA PREZYDENTA!!!! Żeby być Prezydentem trzeba godnie zachowywać się nie tylko w świetle kamer i mikrofonów, trzeba mieć kulturę osobistą i godność. Tego Wilkowi brakuje i dlatego nigdy nie będzie moim Prezydentem. Piszący obraźiwe wpisy też powinniście przestrzegać zasad i godności drugiego człowieka, to nie tylko przejaw kultury ale również świadomość odpowiedzialności za swoje słowa. Internet nie jest anonimowy.
 • Pani Kosecka chce być gwiazdą PO ! Babo do garów !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  63
  55
  Sosjalista(2013-07-11)
 • Wyznawcy PiS jak zwykle tylko czekają, by komuś dokopać (przede wszystkim PO oczywiście). Po pierwsze pan Wilk doskonale wie, z kim rozmawiał (chyba, że sugerujecie Państwo jakieś kłopoty z pamięcią). Po drugie - zwraca się do swojego rozmówcy per pan - nie była więc to taka zupełnie prywatna rozmowa. Po trzecie zaś facet, który obraża kobiety jest po prostu słaby (taki damski werbalny bokser).
 • czy muszę się z rozliczać z tego co mówię w domu ?
 • Słaby to on jest podwójnie, nie tylko dlatego. że plotkuje i obraża. Jak dziecko zwala winę na innych. Dobrze, że swojego głosu się nie wypiera, ale już zdążył wraz z prezesem oskarżyć PO o nagrania. A tymczasem najbardziej prawdopodobne jest to, że nagrał go ktoś z bliskich współpracowników. Ale jak się ludzi, z którymi robi się wspólne interesy traktuje tak jak na taśmach słychać (w. szy, g. nidy. .. ), to potem nie dziwota, że ktoś mówi dość i pokazuje prawdziwe oblicze p. Wilka i PiS (hipokryci do kwadratu).
 • No wreszcie. Ci z PiS czują się zupełnie bezkarni. Mówią, co im się podoba, często bezczelnie kłamiąc. Trzymam kciuki za p. Kosecką.
Reklama