UWAGA!

Marsz w intencji Telewizji Trwam

W niedzielę 15 kwietnia odbędzie się w Elblągu manifestacja pod hasłem „Wolność słowa. Wolne media. Wolna Polska”. Chodzi o Telewizję Trwam.

O godz. 10 w kościele Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Robotniczej odbędzie się msza św. w intencji Ojczyzny. Ok. godz. 11 rozpocznie się „Marsz w obronie wolnych mediów”, który przejdzie ulicami Elbląga pod pomnik „Ofiar Grudnia 70” przy ul. 1 Maja (pod pomnikiem przewidziano wystąpienia, m.in. europosła Jacka Kurskiego).
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Dla Sprostowania Solidarna Polska jest tylko współorganizatorem www.facebook.com
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zainteresowany128(2012-04-12)
 • i jak zwykle, ,ciemny lud to kupi, ,. .. .cytat z Kurskiego.
 • I jak zwykle Andrzej Paweł I dał plamę. .. .
 • Telewizji Trwam nie oglądam ale na marsz się wybieram. Nikt nie ma monopolu na prawdę jedyną nawet krrit.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nie_moher(2012-04-12)
 • Oczywiście współorganizatorami są (podaję alfabetycznie): Biuro Radia Maryja w Elblągu, Klub Gazety Polskiej w Elblągu, Rodzina Radia Maryja w Elblągu, PiS, Solidarna Polska, Solidarność.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej Paweł I(2012-04-12)
 • nastepny zlot oszolomow
 • Wielki"szacun" dla organizatorów. byłam na takim marszu w Gdańsku- było to wielkie patriotyczne spotkanie i jest nadzieja, że Elbląg też da wyraz solidarności i troski o wolne media!!!ja niestety muszę wyjechać do Gdańska i bardzo żałuję, że nie będę na tym spotkaniu POLAKÓW zatroskanych o Prawdę i Wiarę w Boga i lepsze jutro w Polsce. Pozdrawiam gorąco! nie będąc przeciw "nie moim" mediom, wołam wręcz drę się o wolność i pluralizm dla tych, które mogę nazwać MOIMI!!!! radosna słuchaczka RM i TV TRWAM.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  słuchacz i widz(2012-04-12)
 • Ale każdy "oszołom" ma prawo do szacunku, równouprawnienia WOLNYCH MEDIÓW, tak jak i oszołomy z partii RP. Skoro są tłumy ludzi którzy słuchają tego radia, to dlaczego ktoś waży się im tego zakazywać. No nie ogarniam! Czy komuś to przeszkadza? Osobiście nie słucham, ale nie przeszkadza mi to, że moja sąsiadka słucha. .. wolnoć Tomku w swoim domku. ..
 • I także samo z telewizją trwam. Niech sobie będzie, jak ktoś nie chce niech nie ogląda. .. .moja mama chce to ogląda. .. woli to niż po 600 razy dziennie te same reklamy na tvp1 czy tvp2 itp. oglądać. Ma prawo no nie?!
 • Jarosław Kaczyński na Krakowskim Przedmieściu, nie wspomniał słowem, o oficerach zamordowanych w Katyniu. Mówił o zdrajcach[premier-prezydent]. Panie Kaczyński, grób pana brata i bratowej jest na Wawelu!. 10-ty kwietnia, to w tym roku 72-ga rocznica wymordowania polskich oficerów. Mój dziadek tam był-cudem przeżył-też był zdrajcą?. Panu potrzebna jest Matka Teresa a nie Ojciec Rydzyk!.
 • a kto im zabrania oglądać? dekoderek i jazda na Astrze jest sygnał niekodowany i w kablówkach
 • Kurski zakłamaniec jeden
Reklama