UWAGA!

Marszałek Sejmu wsparła elbląską PO

 
Elbląg, - - Spotkałam się z wieloma problemami Elbląga, wybranie kandydatów z naszej listy gwarantuje, że zostaną one zrealizowane – obiecywała Małgorzata Kidawa-Błońska
- - Spotkałam się z wieloma problemami Elbląga, wybranie kandydatów z naszej listy gwarantuje, że zostaną one zrealizowane – obiecywała Małgorzata Kidawa-Błońska (fot. Anna Dembińska)

- Stawka tych wyborów jest bardzo duża. Zależy nam na tym, by Polska nadal była krajem proeuropejskim, nowoczesnym, żeby się rozwijała i by Polacy mieli zachowane wszelkie swobody obywatelskie – mówiła dzisiaj w Elblągu Małgorzata Kidawa-Błońska, marszałek Sejmu, polityk PO.

Kampania wyborcza finiszuje, więc i w Elblągu pojawiają się politycy z pierwszych stron gazet. Po Jarosławie Kaczyńskim nasze miasto odwiedziła dzisiaj Małgorzata Kidawa-Błońska, marszałek Sejmu z ramienia PO. Do Elbląga przyjechała prosto z Lidzbarka Warmińskiego, gdzie m.in. zachwycała się zrewitalizowaną Oranżerią Kultury – nowym miejscem na kulturalnej mapie regionu.
       - Term Lidzbarskich nie zamierzam odwiedzić, bo zależy mi na spotkaniach z ludźmi, a nie na wizytowaniu inwestycji – tak Małgorzata Kidawa-Błońska, odpowiedziała na pytanie o kontrowersyjną inwestycję realizowaną w Lidzbarku Warmińskim z unijnych funduszy przez lokalne władze pochodzące z PO.
       W Elblągu marszałek Sejmu spotkała się najpierw z dziennikarzami, potem ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku. - Wiele inicjatyw w ostatnim czasie zostało wprowadzonych na rzecz seniorów. 1 października pierwsze posiedzenie miał Parlament Seniorów, powstała komisja do spraw polityki seniorskiej i ustawa o seniorach, które zobowiązuje rząd do corocznego przedstawiania sprawozdania na temat działalności w tym obszarze, zmian które zostały wprowadzone i tego, co jest jeszcze do zrobienia – mówiła Małgorzata Kidawa-Błońska.- Powstają też kolejne domy seniora wigor, w których osoby starsze mogą przebywać za dnia, korzystać z rehabilitacji i opieki dziennej, spotykać się z rówieśnikami. Mamy nadzieję, że tych domów powstanie więcej niż Orlików, bo mają większe znaczenie i dotyczą większej grupy ludzi.
       Jej słów słuchało kilkunastu słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, dla których nie mamy dobrej informacji – dom seniora wigor na razie nie powstanie w Elblągu, bo władze miasta nie złożyły w tym roku wniosku o jego dofinansowanie.

  Elbląg, Marszałek Sejmu wsparła elbląską PO
(fot. Anna Dembińska)


       Wcześniej marszałek Sejmu tłumaczyła dziennikarzom, dlaczego nadchodzące wybory są tak ważne. - Wszystkich niezależnie od opcji politycznej, namawiam do tego, by poszli na wybory, oddali swój głos i wzięli chociaż cząstkę odpowiedzialności za to, co będzie się działo w Polsce. Stawka tych wyborów jest bardzo duża. Zależy nam na tym, by Polska nadal była krajem proeuropejskim, nowoczesnym, żeby się rozwijała i by Polacy mieli zachowane wszelkie swobody obywatelskie – mówiła marszałek Sejmu, dodając, żeby głosować na PO, bo „mamy mocnych, merytorycznych kandydatów, którzy potrafią współpracować”.
       - Spotkałam się z wieloma problemami Elbląga, wybranie kandydatów z naszej listy gwarantuje, że zostaną one rozwiązane – obiecywała Małgorzata Kidawa-Błońska.
      

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Nigdy PO nie zależało na ludziach a zwłaszcza z Elbląga!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  50
  7
  obyw.(2015-10-20)
 • Tusk mówił-Elbląsie PO do rozwiązania a pani marszałek POpiera. To w końcu jak to jest. A może ciągnie swój do swego. Czyli rozwalajmy ten Elbląg i niech go zaorzą.
 • PO wam już dziękujemy. Wszyscy wybieramy PIS !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  37
  22
  Brzóska_11(2015-10-20)
 • czym wsparła, ośmiorniczkami na kolację za nasze pieniądze ?!?!
 • Ci ludzie są żenujący, z każdej partii, zachowują się jak pies Burek - który chce poru...ć, wszędzie ich pełno, wszystko obiecują, wszyscy razem wygrywają debaty. Won do prawdziwej roboty. Parlament bez etatów!
 • "Brzóska_11"-nie wszyscy, mów za siebie. Tak osobiście nie jestem ani za PO ani tym bardziej za PIS(to dla Twojej zarozumiałej osoby mocherze)!!!!!
 • Ostatnie POżegnanie. .. .Sorry, taki mamy klimat- Za posłanie 6latków do szkół i ich nocne moczenie się, i za pracę do 67lat, i za Pakiet onkologiczny-dłuższe KOLEJKI!!!!!- Sorry, ja nie wiem, co za człowiek chce na was głosować? Kto to popiera? i za 100mln złotych z naszych podatków na beznadziejne referendum! I za Wasze kosztowne lansowanie się i ośmiorniczki, ,, O aferze z drożdżówkami nie wspomnę. ..
 • @z. m, czy aby "mocher" nie pisze się przez samo "h"-Moher???. .. O rany, już nawet jak ktoś chce wyzwać, to nie potrafi! Ubaw po pachy!!! Zacznijcie ludzie czytać, a nie oglądać! ps. A w ogóle to się odczep od moherów, nie stać Cię na oryginalny moher, to zazdrościsz i wyzywasz! Jak dzieci w piaskownicy :)))
 • Faktycznie lepiej spotykać się z wyborcami zwłaszcza swoimi niż wizytować inwestycje typu Termy albo lotnisko w Szymanach narażając się na niewygodne pytania na które nie można odpowiedzieć wprost że po co nam to było.
 • Ostatnie zdanie artykułu - to jakaś kpina !!! Co - problemy będą zrealizowane?! JAJA JAK TE CAŁE PO!!!
 • Konkretne działania i konkretni kadydaci do Senatu i Sejmu.
 • Jeszcze nigdy nie zrobiono tak wiele w tak krótkim czasie ci co tego nie widzą lub nie chcą widzieć są ślepi jeśli wygra PIS to ci co na nich głosowali za rok nie przyznają się do tego bo rządy PIS-skie doprowadzą kraj do ruiny.
Reklama