UWAGA!

Marszałek wiceprezydentem

 Elbląg, Marszałek wiceprezydentem

Marszałek województwa warmińsko – mazurskiego został wiceprezydentem Euroregionu Bałtyk.

25 lutego przewodnictwo w Euroregionie Bałtyk przejął szwedzki region Blekinge. Prezydentem euroregionu został Johan Sandberg.  Wiceprezydenturę ERB powierzono Gustawowi Markowi Brzezinowi, marszałkowi województwa warmińsko-mazurskiego. Euroregion Bałtyk jest międzynarodową organizacją współpracy regionalnej, zrzeszającą partnerów z Polski, Danii, Litwy, Szwecji i Federacji Rosyjskiej. Województwo warmińsko-mazurskie jest członkiem organizacji od 1999 roku.

- Cele, jakie wspólnie sobie postawiliśmy, to współpraca europejska w tym historycznym momencie, troska o młode pokolenie, działania na rzecz rozwoju zrównoważonej gospodarki, czyli m.in. idei zielonego ładu i gospodarki obiegu zamkniętego – mówi nowy wiceprezydent Gustaw Marek Brzezin.

oprac. SM na podstawie informacji przysłanej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • czas na emeryturę
 • ale wydarzenie, i tak ten pan nigdy nic nie zrobił dla Elbląga, wstyd
 • Nic nie zrobil? To może tak. .. .czego nie zrobił a powinien, co zrobił a nie musiał, czego nie zrobił bo nie mógł. Nie masz wiedzy a lejesz wodę na młyn. Jakie to polskie, narodowe, katolickie. Wstyd.
 • To przecież jest z nadania, bo tak jest napisane - przez aklamację, żadna wiadomość.
 • same prezydenty, wiceprezydenty, urzędasy, tysiące biur, setki nazw, słupowe instytucje, tam są wasze pieniądze tylko większość tego nie rozumie, ok 420 tyś urzędników w PL w samym Zusie 45 tyś, i co z tego ? żyje sie wam lepiej ??? to dlatego przepisy gospodarcze sa jakie są, nie ma wolności, podatki są jakie są, i ta Armia wymyśla coraz to nowe przepisy których nie da rady wyegzekwować nawet lub się wykluczają, w PL pracuje ok 14 mln ludzi na 35 mln, odejmując urzedników, pracowników państwa czyli służby, dzieci, bezrobotnych, emerytów i rencistów itd, te 14 mln ludzi utrzymuje tą mafię u władzy tak na prawdę, ale zawsze jest matematyczna granica i kończy sie to tak jak się konczy albo silniejszy kraj wykańcza słabszy albo państwo zapada się samo pod sobą w otchłań ----- 007 na cenzurowanym
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  koalicja i super(2021-02-26)
 • swoją drogą, przecież panowie co im dobrze jest w sondażach zawsze walczą o : współpraca europejska w tym historycznym momencie, troska o młode pokolenie, działania na rzecz rozwoju zrównoważonej gospodarki, czyli m. in. idei zielonego ładu i gospodarki obiegu zamkniętego, przedszkola, szkoły, drogi, rolników, pielęgniarki, dzieci, emerytów, rencistów, i o wszystko o co można walczyć aby wszystkim żyło się fajnie i lepiej i żeby wszyscy mieli złoto i dolary i woldzwagieny i domy i żeby była szwajcaria a z kranu leciał dzony wolker, zastanawiam się jak długo polskie społeczeństwo bedzie wierzyć w te bzdury i dawać się doić i wpędzać w tą niewolę partyjną ----- 007 na cenzurce
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  jest fajnie(2021-02-26)
 • To olbrzymi sukces dla elblążan, stanowisko dla tego Pana zapewni rozwój naszego miasta i przyczyni się do rozwoju turystyki po wprowadzeniu jego nowatorskich na światowym poziomie rozwiązań. Gratulacje i sukcesów podczas piastowania tak odpowiedzialnego stanowiska.
 • Brawo panie marszałku!!! Człowiek z "klasą", pełen empatii, takiego prezydenta miasta nam potrzeba!
 • Też z PSL-u. ..
 • @Kataryna - spieprzaj dziadu
 • Elbląskie kmiotki jak zwykle piszą bzdury. Malkontenci i fachowcy od wszystkiego. :)
 • I bardzo dobrze, nie też z PSL, tylko z PSLu, wasz prezydent jest z KWWWW
Reklama