UWAGA!

Marzenie o własnym „M”

Marzenie o własnym „M”

Kryzys na światowych rynkach finansowych pomimo, że nie dotknął bezpośrednio Polski, ma jednak swoje poważne konsekwencje. Obecna sytuacja na rynku kredytów hipotecznych sprawia, że drożeją kredyty walutowe i banki zaostrzają kryteria ich przydzielania. Z dnia na dzień, a nawet z godziny na godzinę banki podwyższają marże i zmniejszają poziom LTV (wskaźnik określający stosunek wysokości kredytu do wartości nieruchomości). Zmiany te niosą za sobą poważne konsekwencje dla osób chcących zakupić nieruchomość.

Podwyższenie marży skutkuje obniżeniem zdolności kredytowej, nierzadko młodzi ludzie, aby móc spełnić marzenia o własnym „M” muszą wspomagać się dochodami rodziny. Nie każdy potencjalny kredytobiorca posiada oszczędności wystarczające na pokrycie wkładu własnego wymaganego przez bank.
     
     Wszystko wskazuje na to, że najbliższe tygodnie na rynku kredytów będą dość nerwowe, co dla potencjalnych kredytobiorców będzie oznaczało trudność w znalezieniu atrakcyjnego kredytu. I w takiej sytuacji warto odwiedzić pośrednika, który współpracuje z wiodącymi bankami i jest w stanie dopasować ofertę banku do wymagań i preferencji klienta. Kilka miesięcy temu na rynku elbląskim pojawił się oddział firmy Alex T. Great Sp. z o.o.
     
     Firmę tworzą ludzie, którzy przez ostatnie kilka lat zdobywali doświadczenie oraz wiedzę w bankach i instytucjach finansowych specjalizujących się w bankowości hipotecznej. Wspierają Klientów swoim doświadczeniem i wiedzą gwarantując rzetelność działania. Znają procedury bankowe, ich oferty i ograniczenia, a zarazem możliwości wynikające ze współpracy z poszczególnymi bankami.
     
     Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 515 210 299 lub w oddziale firmy, przy ulicy Garbary 16 w Elblągu, a także na stronie:www.alextg.pl.
     
     
-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie