UWAGA!

Mazowieckiego siła spokoju - posłuchaj!

 Elbląg, W związku ze śmiercią Tadeusza Mazowieckiego prezydent Bronisław Komorowski ogłosił żałobę narodową, którą wyznaczył na 3 listopada. Tego dnia odbędzie się pogrzeb byłego premiera...
W związku ze śmiercią Tadeusza Mazowieckiego prezydent Bronisław Komorowski ogłosił żałobę narodową, którą wyznaczył na 3 listopada. Tego dnia odbędzie się pogrzeb byłego premiera...

Czy na poziomie lokalnym jest sens rozmawiać o "wielkiej historii" i ludziach takich, jak Tadeusz Mazowiecki? Czy zmarły trzy dni temu polityk i publicysta był postacią kryształową? - Posłuchaj radiowej rozmowy z historykiem i politologiem Edytą Bugowską.

Rozmawiała Agnieszka Jarzębska z portalu eŚwiatowid.pl.
      
      
      
eswiatowid.pl

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Komentarze na WP, Interii i innych portalach nie pozostawiają suchej nitki na T. Mazowieckim. Konstruktor Grubej Kreski - czytaj Nowego Lepszego Układu dla Czerwonych. Polecam Układ Zamknięty z Gajosem w roli głównej a z książek Ziemkiewicza R. , ,Myśli nowoczesnego endeka". Fabryka słów 2012.
  • Pierwszy niekomunistyczny premier? Mam wątpliwości. Jako Prezes Rady Ministrów PRL brał udział w naradzie szefów rządów członków RWPG w Moskwie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Arnold(2013-11-02)
Reklama