UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mazury Cud Natury – Runda Finałowa

Elbląg, Jedna z akcji promocyjnych z użyciem balonu Mazur (Szczecin 2011).
Jedna z akcji promocyjnych z użyciem balonu Mazur (Szczecin 2011).

Coraz większymi krokami zbliża się data zakończenia światowego konkursu Fundacji New7Wonders i ogłoszenia listy 7 Nowych Cudów Natury. Polskim finalistą plebiscytu są Mazurskie Jeziora, które o zaszczytny tytuł walczą z 27 innymi finalistami z całego świata.

W ostatnich tygodniach konkursu Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaplanował szereg działań, które będą wieńczyły niemal trzyletnią kampanię promocyjną regionu, pod wspólnym hasłem „Mazury Cud Natury – Runda Finałowa”.
       Z początkiem września kalendarz konkursu na 7 Nowych Cudów Natury zacznie odliczać 70 dni do chwili ogłoszenia laureatów plebiscytu. Przez te 10 tygodni Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, koordynator kampanii „Mazury Cud Natury”, uruchomi dziesięć projektów promocyjnych, które realizowane będą w Polsce i zagranicą.
      
       Światowy konkurs dla uczniów i nauczycieli
       1 września ruszy Światowy Konkurs „Mazury Cud Natury”. To już trzecia edycja konkursu dla dzieci młodzieży organizowanego w ramach kampanii „Mazury Cud Natury”. Pierwszy, regionalny konkurs odbył się w 2009 r., gdy Mazury walczyły o wejście do finału plebiscytu na 7 Nowych Cudów Natury. Druga edycja, z 2010 r. umożliwiała udział uczniów ze szkół spoza regionu, zaś obecna angażuje dodatkowo uczniów z polskich ośrodków oświatowych na świecie, a także samych nauczycieli oraz przedszkola (więcej informacji o konkursie już wkrótce).
      
       Wydarzenie specjalne
       W połowie września planowane jest wydarzenie specjalne, również w skali międzynarodowej, do którego zaproszona została Polska Organizacja Turystyczna, Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Polska Izba Turystyki. Więcej o planowanym wydarzeniu-niespodziance będzie można się dowiedzieć na konferencji prasowej 14 września w Warszawie.
      
       W sercu Europy
       Wśród projektów nie zabraknie takich, które o cudownych Mazurach będę mówiły poza granicami Polski. Kampania „Mazury Cud Natury” pojawi się m.in. na Litwie, we Włoszech i w Belgii. O każdym z tych wydarzeń będziemy informować na bieżąco.
      
       Projekt interaktywny
       Po powrocie turystów z wakacji uruchomiona zostanie specjalna strona internetowa, która w połączeniu z portalem Facebook, a także aplikacją na iPhone’a pokaże najpiękniejsze miejsca na Mazurach wybrane przez Internautów.
      
       Eventy i ambienty
       W ramach cyklu „Mazury Cud Natury – Runda Finałowa” przewidziane zostały również akcje niestandardowe, które zostaną zrealizowane w różnych miastach Polski.
      
       Wielkie Jeziora Mazurskie znalazły się 21 lipca 2009 roku w gronie 28 finalistów ogólnoświatowego plebiscytu na 7 Nowych Cudów Natury, zorganizowanego przez szwajcarską Fundację „New7Wonders”. Na Mazury można głosować na stronie www.MazuryCudNatury.org oraz www.New7Wonders.com, a także wysyłając SMS o haśle Mazury na nr 7155 (całkowity koszt 1,23 zł). Ogłoszenie laureatów nastąpi 11 listopada 2011 r.
      
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama