UWAGA!

Meble to nie wszystko

2015-09-30
13:00
 
Meble to nie wszystko

Kuchnia to serce domu. Tu gotujemy dla rodziny i przyjaciół, tu też jemy czy popijamy kawę, przy kuchennym stole często toczy się życie naszej rodziny. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do jej funkcjonalności, umeblowania i wyposażenia. Ale na kuchni nasz dom się nie kończy, dlatego AMK proponuje od teraz znacznie więcej.

Specjalnością AMK są meble kuchenne, łazienkowe, szafy i wszelkie elementy meblowe wchodzące w skład wyposażenia. Meble, które tworzymy, wykorzystywane są zarówno przez prywatnych klientów, jak i w biurach czy hotelach.
      
       Z każdym rokiem staramy rozwijać się i poszerzać swoją ofertę. Otworzyliśmy właśnie nowy salon, w którym oferujemy wyroby renomowanych firm. Wśród nowego asortymentu znajdują się: okna i drzwi czołowych producentów lokalnych, ogólnopolskich i zagranicznych, m.in. DRE, Polskone, Drutex, Wikęd czy Porta.
       W ofercie posiadamy również armaturę kuchenną firm: Deante, Teka, Pyramis, a także lustra, ekrany szklane, kabiny prysznicowe.
      
       Nasze usługi wykonujemy kompleksowo – od projektów, przez produkcję, do realizacji.
       Klienci, którzy wrócą do nas, otrzymają unikalną kartę rabatową, pozwalającą na zakup mebli z 8-procentowym rabatem, czyli już przy drugim zamówieniu będzie można skorzystać z atrakcyjnego upustu.
      
      
AMK
      
       Autoryzowany przedstawiciel INDECO
      
       ul. Jaśminowa 2 (róg ul. Browarnej)
      
       tel. (55) 230 40 90 lub 575 445 527
      
       amkwnetrze.pl

      
       Zapraszamy do odwiedzin pasażu handlowego
       ---reklama---
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej