UWAGA!

Mechaniku, pomyśl o kasie!

  Mechaniku, pomyśl o kasie!
fot. Anna Dembińska

Mechaniku, wymieniłeś już kasę fiskalną? Jeszcze nie?! Pamiętasz, że masz czas do końca grudnia? Zrób to jeszcze przed świętami. Najlepsze ceny i największy wybór tylko w firmie Salesystems. Zajrzyj do nowego lokum firmy przy Armii Krajowej 7-8 i wybierz już dziś!

Nie odkładaj na potem, kup już teraz

Zmiana ustawy o wprowadzeniu nowego rodzaju kas fiskalnych tzw. kas on-line nikogo nie cieszy. Jednak prawa przestrzegać trzeba. Pierwszą grupą zawodową, która do końca roku musi wymienić kasy fiskalne, są mechanicy, wulkanizatorzy i stacje paliw.

Mechaniku, nie odkładaj ważnych rzeczy na późnej. Nie zwlekaj do końca grudnia, jeśli możesz to zrobić już dziś! Dotykowa, na klawisze, kolorowa, a może klasyczna szara? Największy wybór znajdziesz tylko na kasy-fiskalne.elblag.pl i to w konkurencyjnych cenach!

Pamiętaj, że możesz skorzystać z dofinansowania z Urzędu Skarbowego w kwocie 700 zł i to niezależnie od tego, czy wcześniej już z niego korzystałeś! Dodatkowo w ramach programu "Polska bezgotówkowa" w firmie Salesystems otrzymasz bezpłatnie terminal płatniczy! Przyjdź, zobacz i zamów już dziś!

  Mechaniku, pomyśl o kasie!
fot. Anna Dembińska

 

Salesystems w nowej odsłonie

Nie pomyl jednak adresu! Od niedawna firma Salesystems działa pod nowym adresem. Przy Armii Krajowej 7-8 (w budynku przy czołgu) oferuje szeroki wachlarz usług, bo oprócz sprzedaży także naprawę i serwis urządzeń fiskalnych. Do tego solidnie i w konkurencyjnej cenie! Zobacz, jak zmieniła się dla Ciebie firma Salesystems!


        

 

 

Salesystems Michał Kulesza

82-300 Elbląg

al. Armii Krajowej 7-8

www.salesystems.pl

mail: kontakt@salesystems.pl

tel. 731 731 122

 

----- artykuł sponsorowany -----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie