UWAGA!

MGarden poleca się na wiosnę!

 MGarden poleca się na wiosnę!

Samoobsługowy market ogrodniczy MGarden zaprasza na zakupy. To tam znajdziesz wszystko to, co może przydać się w ogrodzie lub na działce, m.in. nasiona, folie i tunele ogrodowe czy narzędzia ogrodnicze. Zobacz zdjęcia sklepu. 

Wiosną ruszamy do ogródków i na działki, żeby zrobić porządki na grządkach. I zazwyczaj wtedy okazuje się, że po zimie brakuje nam wielu rzeczy. Gdzie uzupełnić zapasy? Najlepiej w samoobsługowym markecie MGarden. To tam można znaleźć wszystko to, co niezbędne. 
       Market oferuje materiał siewny, nasiona warzyw i kwiatów, a także nasiona traw, zarówno mieszanek trawnikowych, jak i pastwiskowych. Znajdą tu Państwo folie ogrodowe, tunele foliowe, plandeki, siatki, narzędzia ogrodowe, agrowłókniny. Dostępne są również środki ochrony roślin, zarówno dla działkowców, jak i rolników. To tu można kupić nawozy długodziałające i ekologiczne, a także sprzęt ogrodowy, kosiarki spalinowe, elektryczne, samojezdne, kosy, wertykulatory.
       Market oferuje również bogaty wybór donic i doniczek. Ponadto w sprzedaży podłoża ogrodnicze, torfy, kora itp. W sklepie znajdą Państwo również wiele innych artykułów niezbędnych w domu, ogrodzie i na działce.
      
       Zachęcamy także wszystkich miłośników koni do odwiedzenia działu z artykułami jeździeckimi.
       Tylko w maju 40 proc. rabatu na artykuły jeździeckie!
      
      
      
Sklep Ogrodniczy w firmie Agromax
       Władysławowo 41
       przy obwodnicy Elbląga
       tel.: 55 232 81 58 wew. 260
       tel. kom.: 885 588 013
      
       ZAPRASZAMY
       Pon. – Pt. : 8.00 – 17.00
       Sobota: 8.00 – 14.00
      

       ----------Reklama--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie