UWAGA!

Mieszkania dla strażników

Trzy bloki mieszkalne dla strażników granicznych powstaną w Braniewie. O sprawy finansowe zadba Komenda Główna Straży Granicznej.

W nowych blokach, których budowa rozpocznie się najprawdopodobniej dopiero w latach 2006 i 2007, zamieszkają strażnicy pracujący na co dzień w Braniewie i Lelkowie, a w przyszłości także ci, którzy znajdą pracę na budowanym obecnie przejściu granicznym Grzechotki-Mamonowo II. Wszystkich oczywiście zatrudnia i będzie zatrudniać Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie.
     Grunt pod budowę zamierza oddać burmistrz Braniewa za symboliczną złotówkę. W blokach powstanie 89 mieszkań: 20 - dwupokojowych, 67 - trzypokojowych i 2 mieszkania czteropokojowe.
     - Ponieważ do realizacji inwestycji jeszcze daleko, to kosztów budowy jeszcze nie oszacowano dokładnie, ale będzie to najprawdopodobniej kilkanaście milionów zł - powiedziała Justyna Waszkiewicz z biura prasowego Warmińsko-Mazurskiej Straży Granicznej w Kętrzynie.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • nowy kołchoz!hihihi.
 • skoro dopiero za 2-3 lata rozpocznie sie budowa, a skonczy sie jeszcze pozniej, to ja w tym czasie zdaze skonczyc szkole spedycji celnej i uda mi sie byc moze zalapac do pracy na granicy :))) no i bede miec w koncu mieszkanko, a myslalam juz ze nie ma dla mnie nadziei :))) yyyuuuupiiiii :)))))))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bezdomna maturzystka(2004-07-13)
 • ...ale przez ten czas podrosną już dzieci, kuzyni oraz dzieci, kuzyni znajomych i znajomych znajomych już zatrudnionych celników i może być problem ze znaleziem tam pracy - nawet po spedycji celnej.
 • po skończonej spedycji to mozesz sprowadzac samochody z zagranicym i handlować nimi na giełdzie
 • bezdomna maturzystko. dalej pozostaniesz bezdomną jak i bezrobotną (czego Ci nie życzę). od kiedy to, po jakiejś tam szkółce spedycyjnej przyjmują do "cła" lub S.G.?
Reklama