[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Migracyjny cel podróży

Elbląg, Migracyjny cel podróży
fot. nadesłana

W drogowym przejściu granicznym w Gronowie Straż Graniczna odmówiła wjazdu do Polski i unieważniła wizy dwóm obywatelom Uzbekistanu.Mężczyźni podróżowali jednym autobusem rejsowym relacji Kaliningrad – Gdańsk. Przedstawili do kontroli paszporty z wizami wydanymi w celu wykonywania pracy

Kontroler sprawdził dodatkowe dokumenty cudzoziemców dla potwierdzenia deklarowanego celu wjazdu.
       Mężczyźni posiadali zezwolenia na pracę na terenie Polski w województwie małopolskim i mazowieckim w charakterze pracowników fizycznych. Tymczasem, w wyniku dodatkowych sprawdzeń, okazało się, że podróżni nie do końca znają szczegóły dotyczące swojej podróży i miejsca pracy. Funkcjonariusze Straży Granicznej zwrócili uwagę na rozbieżności w informacjach przekazywanych przez obywateli Uzbekistanu w zakresie celu podróży. Ponadto dokumenty i przedmioty, jakie posiadali cudzoziemcy ujawniły ich prawdziwy plan – migracja do zachodniej Europy.
       Wszczęto postępowanie administracyjne. Obywatelom Uzbekistanu Straż Graniczna odmówiła wjazdu na terytorium RP i unieważniła wizy.
      
st. chor. SG Anna Mauch wz. Rzecznika Prasowego Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama