UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mikołaj już do nas zmierza

Elbląg, Mikołaje tuz, tuż.
Mikołaje tuz, tuż. Fot. arch. portEl

W piątek 5 grudnia Prezydent Elbląga zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów młodszych klas szkół podstawowych na zabawę mikołajkową, która odbędzie się w hali sportowej Centrum Sportowo-Biznesowego przy ul. Grunwaldzkiej 135, w godzinach od 10 do 12.30.

Zabawa będzie poprzedzona przejazdem „orszaku św. Mikołaja”, czyli bryczki konnej z Mikołajem i „śnieżynkami”. Bryczka, w asyście patrolu policji, wyruszy o godz. 9.15 z Młodzieżowego Domu Kultury i przejedzie ulicami: Bema, Groblą św. Jerzego, gen. Grota Roweckiego, Al. Armii Krajowej, Rycerską, Al. Tysiąclecia i Al Grunwaldzką do Centrum Sportowo-Biznesowego.
     W zabawie w hali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej weźmie udział około 1000 dzieci z elbląskich przedszkoli (sześciolatki) oraz szkół podstawowych (z kl. 0, I, II i III). W czasie zabawy opiekę nad dziećmi będzie sprawowało ponad 60 nauczycieli ze szkół i przedszkoli. By zapewnić bezpieczeństwo bawiącym się dzieciom, w Centrum Sportowo-Biznesowym 5 grudnia zostanie zorganizowany punkt ratownictwa medycznego.
     Impreza została przygotowana przez Młodzieżowy Dom Kultury i będzie miała charakter balu mikołajkowego. Program zabawy dla dzieci przedstawia się następująco:
     godz. 9.15 - wyjazd z Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Bema bryczki z Mikołajem, przejazd przez miasto wyznaczoną trasą,
     godz. 10 - przybycie Mikołaja wraz z asystą do sali sportowej,
     godz. 10.10 - „Postanowienia grzecznych dzieci” - przyrzeczenie składane Mikołajowi,
     godz. 10.20 - zabawa przy muzyce zespołu muzycznego,
     godz. 10.40 - występ zespołu tańca nowoczesnego Hipnotic-II,
     godz. 10.50 - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawiej przebraną grupę dzieci, wręczenie upominków,
     godz. 11.10 - występ zespołu MDK „Szalone Małolaty”,
     godz. 11.20 - gry i zabawy, dzieci przekazują swoje listy do św. Mikołaja,
     godz. 12 - ostatnie tańce i pożegnanie św. Mikołaja.
     
     Mówi rzecznik Prezydenta Elbląga Joanna Urbaniak:
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama