[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Miliony na rozbudowę przejść granicznych

Remont dwóch drogowych przejść granicznych z Obwodem Kaliningradzkim będzie kosztował ponad 5,2 mln zł. Dodatkowe środki przeznaczone będą na specjalistyczny sprzęt.

Środki, przyznane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, pochodzą z rezerwy celowej budżetu państwa. 3,5 mln zł zostanie przeznaczonych na rozbudowę i modernizację przejścia granicznego w Gołdapi (budowa drogi i placu), a 1,7 mln zł - na modernizację przejścia w Grzechotkach (budowa wiaty nad wagami, ogrodzenia rozdzielającego wjazd od wyjazdu oraz pomieszczenia na kasy dla służby celnej).
       Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przyznało również 205 tysięcy złotych na zakup wideoendoskopu do kontroli celnej na Drogowym Przejściu Granicznym w Gronowie oraz dwóch mobilnych stacji kontroli zbiorników paliw dla drogowych przejść granicznych w Gołdapi i Grzechotkach.
      
Biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama