UWAGA!

Miss Arleta

Elbląg, Miss portElu 2004 Arleta Gaber
Miss portElu 2004 Arleta Gaber

Arleta Gaber została wybrana przez Czytelników Elbląskiej Gazety Internetowej Miss portElu 2004.

18-letnia Arleta Gaber z Łącznej pod Elblągiem została Miss portElu 2004. Jak już informowaliśmy, walka trwała do końca, a nasza miss wygrała jednym głosem nad drugą w kolejności Niną Gawdą. Trzecia w naszym plebiscycie była Aleksandra Lazarowska, wybrana podczas tegorocznego finału wyborów na Miss Publiczności. W rankingu Czytelników portElu zaraz za nią znalazła się Małgorzata Sawicka – wybrana przez jurorów Miss Ziemi Elbląskiej 2004. Wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu dziękujemy i... gratulujemy dobrego smaku.
     Tymczasem w sobotę w Teatrze Dramatycznym odbył się trzygodzinny finał wyborów miss. Kandydatki do tytułów prezentowały się w kilku wyjściach w kreacjach i strojach sponsorów. Prezentacje nosiły nazwy (w kolejności): Zaczarowane królewny, Kopciuszek, Francuski pocałunek, Epoka lodowcowa, Ulice Nowego Jorku, Cybergirls i Dziennik Bridget Jones. Podczas imprezy wystąpił elbląski zespół Sobota. Finał wyborów został żywiołowo odebrany przez zgromadzoną w teatrze publiczność.
     Miss nastolatek została Anna Krystowska. Podobnie jak wspomniana już nieco wyżej Miss Ziemi Elbląskiej Małgorzata Sawicka Krystowska jest uczennicą II LO w Elblągu. Zdjęcia dziewczyn biorących udział w tegorocznych wyborach miss zamieściliśmy w dziale Fotoreportaż.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama