UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzi i utalentowani

Dziś (10 marca) wieczorem poznamy laureatów Przedwiośnia Talentów. Gala rozpocznie się o godz. 18 w Sali Staromiejskiej, która znajduje się w budynku przy ul. św. Ducha.

Przedwiośnie Talentów ma na celu uhonorowanie uzdolnionych mieszkańców naszego miasta, którzy w minionym roku odnieśli sukcesy w dziedzinach artystycznych. Rolą przedsięwzięcia jest także wskazywanie w lokalnej społeczności uzdolnionych artystycznie osób oraz promowanie ich osiągnięć. Przedwiośnie Talentów otwiera jego laureatom drogę do Stypendium Artystycznego Miasta Elbląg i Nagrody Artystycznej Prezydenta Elbląga przyznawanej przez Prezydenta Elbląga.
       Przedsięwzięcie realizowane jest w formie spotkania, podczas którego Pan Prezydent osobiście przekazuje gratulacje i wyrazy uznania tym elblążanom, którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami na polu sztuki i kultury. Wyróżnienie Przedwiośnie Talentów przyznawane jest zarówno młodym, uczącym się osobom, jak i niezawodowym, dorosłym artystom, którzy zdobywają nagrody w postaci I, II i III miejsc na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, konkursach, przeglądach z różnych dziedzin sztuki.
      
       Program Przedwiośnia Talentów
       10 marca, godz. 18 Sala Staromiejska Urzędu Miasta

       - Przywitanie Prezydenta Elbląga z uczestnikami spotkania.
       - Prezentacja laureatów Przedwiośnia Talentów.
       - Wręczenie listów gratulacyjnych.
       - Zaproszenie artystów do ubiegania się o Elbląskie Nagrody Kulturalne.
       - Cocktail z laureatami Przedwiośnia Talentów.
      
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • ktoś wydrukuje w Wordzie list gratulacyjny i wręczy go sam pan prezydent, wielka sprawa. Śmiać się z tego czy płakać, koktajl z prezydentem, szczyt marzeń dla laureatów. Przyjdzie taki dzień, gdy laureaci wyjadą z tego grajdołka, bo kawałek papierku od byłego już wtedy pana prezydenta ich tu nie zatrzyma. Perspektyw na rozwój nie będą mieli żadnych, i tylko nieliczni będą wiedzieli, że późniejsze gwiazdy filmu, sportu, literatury czy piosenki urodziły się i stawiały pierwsze kroczki w Elblągu. Smutne !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-03-10)
 • Jestem laureatem i bardzo mnie to cieszy. Nie interesuje mnie zdanie jakiegoś niedowartościowanego człowieka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-03-10)
 • Masz rację laureat. Tak trzymaj, a reszta niech się dalej ślini z zawiści.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-03-10)
 • A było sympatycznie, to dobrze, że Ratusz zwraca uwagą na nasze dzieci i ich wspiera. Rodzic.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-03-10)
 • No i co poznaliśmy??? Mamy dziś 11 marca!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  klm(2010-03-11)
 • oglądałem film z tej imprezy na innym portalu i nie było tam prezydenta Słonia? tylko vice? Czy ktoś z obecnych może mi potwierdzić że był tam sam wódz? bo z zasady Słoń nigdzie nie chodzi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ciekawski(2010-03-13)
Reklama