UWAGA!

Młynary: Szukamy świadków wypadku

 
Elbląg, Młynary: Szukamy świadków wypadku

Posterunek Policji w Młynarach poszukuje świadków wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce w Młynarach na ul. Warszawskiej w dniu 3 października br. około godziny 19. Kierujący pojazdem koloru ciemnego prawdopodobnie typu hatchback potrącił na przejściu dla pieszych 77 letnią kobietę.

W dniu 3.10 br. na ul. Warszawskiej w Młynarach doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem koloru ciemnego prawdopodobnie typu hatchback potrącił na przejściu dla pieszych 77-letnia kobietę. W wyniku zdarzenia pani przewróciła się doznając złamania kostki nogi. Kierujący zatrzymał się, upewnił się, że pokrzywdzona nie potrzebuje pomocy, a następnie odwiózł ją do domu, po czym odjechał. Po ustaleniu obrażeń odniesionych w wypadku, syn pokrzywdzonej powiadomił o tym fakcie policję. Z opisu wynika, że mężczyzna miał około 50 lat, był szczupłej budowy ciała, wzrostu około 180 cm, włosy średniej długości, szpakowate, ubrany był w ciemną bluzę polarową i jeansy. Prawdopodobnie miał czapkę z daszkiem.
       Obecnie policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Dlatego też zwracamy się do osób, które były świadkiem ww. wypadku o kontakt telefoniczny z Posterunkiem Policji w Młynarach pod numerem 55 230 10 41 lub z Komisariatem Policji w Pasłęku pod numerem 55 249 99 00.
      
asp. Katarzyna Trochimczuk, Zespół Prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • no nie, co za brak jakiegokolwiek rozeznania w terenie. Poszukajcie może w Katowicach pewnie tam się świadek znajdzie.
 • "Kierujący zatrzymał się, upewnił się, że pokrzywdzona nie potrzebuje pomocy, a następnie odwiózł ją do domu, po czym odjechał. " Człowiek wszystko zrobił jak należy to jeszcze będą go prześladować i szukać haków. Ten kraj jest gorszy od komuny
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  4
  Wiesiaa(2014-10-30)
 • Syn go szuka bo przecież stuknął babkę na przejściu i ma obrażenia kostki więc kaska się należy No Nie!!!
Reklama