UWAGA!

Mobile ENGLISH – angielski z dojazdem do Ciebie

 Mobile ENGLISH – angielski z dojazdem do Ciebie

O słuszności stwierdzenia, że warto uczyć się języków, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Niestety często, kiedy myślimy o rozpoczęciu nauki, pojawia się problem braku czasu. Trudno pogodzić nam codzienne obowiązki z narzuconym planem zajęć. Szkoła mobile ENGLISH znalazła na to sposób – kursy języka angielskiego z dojazdem do klienta.

Mimo powszechnego zainteresowania językami obcymi, wiele osób nie może rozpocząć lub kontynuować nauki z uwagi na brak czasu. Trudno zobowiązać się do regularnego uczęszczania na kursy w tradycyjnej szkole językowej w określonych dniach i godzinach. Wiele osób z powodu natłoku codziennych obowiązków opuszcza zajęcia, a nawet rezygnuje z nauki.
      
       W szkole językowej mobile ENGLISH to słuchacz ustala miejsce i terminy spotkań. Indywidualny tok nauczania, bezpłatny dojazd do domu lub pracy i sprawdzeni lektorzy to alternatywa dla tradycyjnych kursów. W ofercie mobile ENGLISH znajdują się kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie, również kursy przygotowujące do testów gimnazjalnych i matury. Oferta mobile ENGLISH business skierowana jest do firm i instytucji, które chcą podnosić kwalifikacje swoich pracowników.
       Trzeba przyznać, że takie nowoczesne podejście do nauki języka jest wyjątkowo praktyczne i pomysłowe. Więcej informacji na temat oferty szkoły mobile ENGLISH na stronie www.angielskizdojazdem.pl lub pod numerem tel. 790 500 522.
      

 


      
      

---------------------- Reklama ------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie