UWAGA!

Modernizacja Filii nr 7

 
Elbląg, Modernizacja Filii nr 7

Z powodu przeprowadzanej modernizacji od dnia 27 października Filia nr 7 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Hetmańskiej 16/20 będzie nieczynna. Planowany czas zakończenia remontu: 31 stycznia 2015 r.

Książki wypożyczone z tej Filii można oddawać w Dziale Literatury Naukowej i Zbiorów Regionalnych przy ul. św. Ducha 3-7 oraz Dziale Literatury dla Dorosłych przy ul. Zamkowej 1. Za utrudnienia przepraszamy.
      
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Chyba o zamknięciu placówki powinno się uprzedzić czytelników, ot i kultura w kulturze!
 • Byłam tam w piątek i nic nie było o remoncie, informacji też nie widziałam. A z tego co wiem moje dziecko miało tam mieć w przyszłym tygodniu lekcję biblioteczną. To jak to jest że tak ważną decyzję podejmuje się w ciągu pieciu minut, a gdzie są władze miasta
 • Jestem niemile zaskoczona, czy modernizacja nie oznacza przypadkiem likwidacji miejsca, z którego korzystało wiele tysięcy elblążan z okolic środmieścia, chciałąbym poznać plany co do tego miejsca, co będzie unowocześnione i czy nadal będzie istniała tam filia dla dorosłych i dzieci?
 • Czy modernizację planuje się z dnia na dzień? Dlaczego nie podano wcześniej informacji o planowanym zamknięciu? po raz kolejny wystawiono czytelników do wiatru. Smutne. .. .
 • Najpierw zamknieto biblioteke na Grunwaldzkiej, a mieli tylko przeniesc, teraz Hetmanska.Niedlugo nie bedzie juz gdzie ksiazek wypozyczac.
 • Mam nadzieje, że niedługo będzie tam miło nie tylko dzięki fajnym paniom bbliotekarkom, ale również dzięki odnowionym i nowocześnie wyposażonym wnętrzom. Z niecierpliwością czekam na efekt tej modernizacji. A czytelników trzeba było poinformować wcześniej :-((
 • skoro dyrekcja powiadamia nas czytelników (czytaj podatników) dopiero dzień wcześniej mając ich w głębokim poważaniu to można spodziewać się uknutego planu. jaka jest opinia nas czytelników z tego rejonu i czy był przeprowadzony jakiś sondaż wśród nich? nie. remont rozumiem bo zaniedbywana była to placówka przez dyrekcje od lat ale likwidacja oddziału jest nie do pomyślenia. przyszłość placówki jako biblioteki a nawet jako nieruchomości jest już prawdopodobnie przesądzona.
 • Fajne babki tam pracują, może im się polepszą warunki, bo na Hetmańskiej było jak za czasów PRL-u
 • Ludzie ogarnijcie się trochę i zbierajcie podpisy przeciwko likwidacji części placówki dla dorosłych. Wszak tylko takie pomysły jak modernizacja czytaj likwidacja są w głowie naszego wodza
 • Zamknięte????? Jak zamknięte!!!!! Nikt mnie nie poinformował. Tak się nie robi.
 • Kolejna z tych mądrych decyzji Pana Dyrektora, może niech sam usiądzie na wózek i pojedzie oddać książki na Stare Miasto! Gratulacje!
 • zdesperowane bibliotekary tylko komentują
Reklama