UWAGA!

Możesz pomóc - idź dziś na charytatywny koncert!

 Elbląg, Na koncert zaprasza Mateusz "KlapSon" Raczkowski
Na koncert zaprasza Mateusz "KlapSon" Raczkowski (fot. Michał Skroboszewski)

Pan Jurek ma 53 lata. Od ośmiu choruje na raka i każdego dnia stacza swoją własnę walkę z nowotworem złośliwym tkanek miękkich i kości. Lekarze już na początku nie dawali mu zbyt wiele czasu, ale to prawdziwy wojownik. A teraz chcą mu pomóc młodzi ludzie, muzycy hip- hopowi i ci, którzy grają reggae. Połączyli więc siły i zorganizowali specjalny koncert, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie pana Jurka. Koncert już dziś!

Pan Jurek od ośmiu lat walczy ze swoją chorobą i co ważne – wciąż wygrywa. Choć lekarze nie dawali mu zbyt wiele czasu to on wciąż walczy, by jak najdłużej być mężem, ojcem i dziadkiem. Przeszedł osiem operacji, naświetlania radiologiczne, był leczony metodą Nia Drashkara.
       Terapia konwencjonalna nie dała efektów, dlatego bliscy i chory zdecydowali się na tę niekonwencjonalną. Na to trzeba jednak pieniędzy i to niemałych. Na miesięczną terapię witaminą C i ozonem, której głównym celem wzmocnienie układu immunologicznego, potrzeba 10 tys. zł. Z kolei eksperymentalna terapia witaminą B17 w Ośrodku Niekonwencjonalnej Terapii Antynowotworowej to koszt 20 tys. zł. W jej ramach pacjent przez trzy tygodnie przebywa w ośrodku w Piwnicznej Zdrój, gdzie otrzymuje lek, następnie przez trzy tygodnie jest leczony w domu, ze wsparciem odżywczej suplementacji. Na koniec wraca na testy i badania.
       Pan Jurek jest prawdziwym bohaterem dnia codziennego, tak jak jego bliscy oraz ludzie, którzy chcą mu pomóc.
       To właśnie oni organizują koncert, który odbędzie się 15 października w Pubie Sąsiedzi. To tam będzie można usłyszeć takich wykonawców jak Gunns, Sadzik x Codxinv, Misz X Roni, Jointer, Marta X Rejsu, Domir X Piti i reggae'owy Sakin Ol.
       - To koncert charytatywny, chcemy pomóc panu Jurkowi, który choruje na raka od ośmiu lat, próbowano już leczenie konwencjonalnego, przeszedł dużo operacji - opowiada Mateusz Raczkowski, muzyk, didżej zespołu Sakin Ol, a także organizator koncertu. - Będzie to kondert hip hopowy, zagra jeden zespół reggae. Przyjść może każdy, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Zaczynamy o godz. 18.30, ale już o godz. 17 będzie można wejść, kupić bilet, który kosztuje 5 zł. Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na leczenie pana Jurka.
      
mw

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama