UWAGA!

Multikino w lipcu

Otwarcie Multikina w nowym centrum handlowym “Zielone Tarasy” planowane jest na początek lipca – informuje Jarosław Latecki, pełnomocnik wykonawcy inwestycji.

Jak powiedział nam Jarosław Latecki, pełnomocnik ds. nieruchomości komercyjnych Przedsiębiorstwa Budowlanego Budizol, wykonawcy "Zielonych Tarasów" kino z sześcioma salami projekcyjnymi zostanie oddane do użytku w pierwszych dniach lipca br.. Jeżeli prace budowlane na to pozwolą - zastrzegł.
     Będzie to Multikino, a nie jak zapowiadano wcześniej - Cinema City. Jarosław Latecki nie chciał wypowiadać się na temat wcześniejszych ustaleń. Zasłaniając się tajemnicą handlową odmówił również odpowiedzi na pytanie, czy została już podpisana umowa z Multikinem.
     Tymczasem Gazeta Wyborcza w ubiegłym tygodniu informowała o kłopotach z otwarciem multipleksu we Włocławku.
     “Sprawcą całego zamieszania jest Roman Stanisławski, właściciel włocławskiej firmy Budizol, która od podstaw wybudowała obiekt na multipleks. Jak twierdzi, poszło 'o zasady'. - Budynek należy do mnie, stoi na moim gruncie i mam prawo wpuszczać do niego tych lokatorów, którym w pełni ufam. O Cinema City nie mogę tego powiedzieć - powiedział [...] Stanisławski” - czytamy w Wyborczej. Cały tekst dostępny jest na internetowej stronie GW.
A, M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama