UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Muzyczne stypendia

Fundacja Elbląg otrzymała dotację w wysokości 8 320 zł na program stypendialny „Otwarta Filharmonia Agrafki Muzycznej 2006”, który jest realizowany we współpracy z Fundacją J&S Pro Bono Poloniae. Stypendia z Fundacji otrzymały cztery uczennice gdańskich szkół muzycznych. Dlaczego gdańskich?

Jak dowiedzieliśmy się w Fundacji Elbląg, informacje o programie stypendialnym dotarły do Zespołu Szkół Muzycznych w Elblągu oraz do szkół muzycznych w Gdańsku i Gdańsku-Wrzeszczu. Niestety, z elbląskiej szkoły muzycznej nie zostały zgłoszone żadne kandydatury do stypendium.
     W ramach tego programu stypendium główne - 200 zł miesięcznie przez 10 miesięcy oraz uczestnictwo w warsztatach muzycznych otrzymały Małgorzata Muzaj i Maxima Sitarz, natomiast stypendia specjalne - 200 zł miesięcznie - Emilia Wiśniewska i Katarzyna Zimińska.
     Katarzyna Zimińska (skrzypce), Emilia Wiśniewska (skrzypce) i Małgorzata Muzaj (wiolonczela) są uczennicami Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku, natomiast Maxima Sitarz (skrzypce) uczęszcza do Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Gdańsku Wrzeszczu.
     Warto również dodać, że zarówno Maxima jak i Małgosia były stypendystkami Fundacji Elbląg w zeszłorocznej edycji konkursu Agrafki.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama