UWAGA!

Muzykujący katolicy

W sobotę (21 lipca) o godz. 15.00 na Placu Kazimierza Jagiellończyka odbędzie się koncert amerykańskiej grupy religijnej "Celebrant Singers". Zespół zagra w ramach akcji antynarkotykowej "Daj czas swojemu dziecku".

Grupa będzie gościć w Elblągu już po raz drugi. Wystąpi przed elbląskimi żołnierzami, by następnie bawić elblążan na Pl. Kazimierza Jagiellończyka. Członkowie "Celebrant Singers" to między innymi osoby, które miały do czynienia z narkotykami i którym udało się wyrwać z nałogu. Po koncercie opowiedzą o gehennie, jaką przeżyli. O godz. 19.00 będzie można ich ponownie usłyszeć w kościele Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Robotniczej w Elblągu.
     - Koncert będzie miał charakter religijny - mówi ksiądz Władysław Budziony, jeden z organizatorów. - Chcemy pokazać, że z punktu widzenia chrześcijan to ostatecznie Bóg jest odpowiedzialny za zerwanie z nałogiem.
     Koncert zespołu "Celebrant Singers" odbędzie się w ramach akcji "Daj czas swojemu dziecku", której celem jest uświadomienie problemu narkomanii młodzieży oraz rodzicom.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Oczywiscie. Bog mnie nauczyl pic i palic. To teraz mnie oduczy. Nie zapowiada. Klopotow tez mam niemalo...... Ale co tam. W innych krajach jakos ta kultura katolicka inaczej wyglada. Ze tez chcieli przyjechac do Elblaga...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Szeryf(2001-07-20)
Reklama