UWAGA!

My też grać potrafimy...

Elblążan czekają dziasiaj wielkie emocje. Drużyna dziennikarzy zmierzy się w piłce halowej ze studentami i z pracownikami Aholda.

Turniej piłki halowej towarzyszy obchodom Juwenaliom 2002. Rozpocznie się ok. godz. 16.30 w sali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Kultury. Poprzedzi go mecz w siatkówkę pomiędzy drużyną Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz mistrzami Elblaga szkół średnich.
     W turnieju wezmą udział - oprócz dziennikarzy - drużyny z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego oraz z Aholda. Turniej zostanie rozegrany w systemie każdy z każdym. Mecze potrwają 20 minut.
     Emocje na pewno będą spore. Dziennikarze zapowiedzieli ostrą walkę o każdą piłkę. Zapewnili, że są w najwyższej formie. Turniej poprzedziło bowiem oficjalne zgrupowanie, co prawda nie wyjazdowe, ale zawsze. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że po zgrupowaniu trener polskiej reprezentacji wyraził żal, że lista zawodników na mistrzostwa jest już zamknięta...
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama