UWAGA!

Na pięć minut przed startem Wilk się wycofał

 
Elbląg, Na pięć minut przed startem debaty Jerzy Wilk oświadczył, że nie weźmie w niej udziału
Na pięć minut przed startem debaty Jerzy Wilk oświadczył, że nie weźmie w niej udziału (fot. WS)

To była nietypowa debata, która debatą - tak naprawdę -była tylko z nazwy. Jerzy Wilk, kandydat PiS na prezydenta Elbląga na pięć minut przed startem debaty w Telewizji Elbląskiej oświadczył, że nie weźmie w niej udziału.

Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Nie dziwie się, po tym co wyprawia PO z podsłuchami też nie chciałbym z nimi rozmawiać.
 • elblążanie nie dajcie się, wypieprzcie tych darmozjadów nierobów i oszustów na zbity pysk a pózniej pójdą inne miasta, wybierzcie tego, któremu to się należy - Po to złodzieje i oszuści, nie po to ich odwołaliście, licze na was
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  47
  29
  donald(2013-07-05)
 • TCHÓRZ !!! jak się ma bród za paznokciami to się ma cykora, a niewygodne pytania by zaszkodziły !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  22
  TheBestPiS(2013-07-05)
 • Z czym kojarzą się panu „ taśmy elbląskie” ? Witold Gadowski: Przypominają prowokację z wyborów prezydenckich w 1990 r. , przygotowaną przez podległy Tadeuszowi Mazowieckiemu UOP przeciwko Stanisławowi Tymińskiemu, który zresztą aniołkiem nie był. Szumnie wtedy obwieszczono (zrobił to bodaj Adam Szostkiewicz - wówczas rzecznik prasowy sztabu wyborczego Mazowieckiego - jak wiemy, od urodzenia bardzo apolityczny dziennikarz), że Tymiński to niebezpieczny człowiek kontaktujący się z terrorystami i latający do Trypolisu. Przez chwilę panowało wielkie zgorszenie działaniami Tymińskiego, dopóki nie wyjął on swoich biletów i nie pokazał, iż owszem, bywał w mieście na T, ale to miasto nazywa się Toronto. Dzielni chłopcy Bartłomieja Sienkiewicza (na początku lat 90.współtworzył UOP – red. ) i innych uchodzących dziś za niezwykle wykwalifikowanych działaczy służb specjalnych, pomylili zapisy, w których Trypolis widniał pod Toronto. Jeden tzw. record im się omsknął. Było to żenujące.
 • Tak, oni łatwo Polski nie oddadzą. W Elblągu władza rzuca na stół "komprmateriały" wymierzone w opozycję. Służby weszły do gry? Od czasu operacji pt. "Jarucka" w wyborach prezydenckich 2005 roku wiadomo, że środowiska popierające Platformę Obywatelską nie cofną się przed niczym, by wygrać. A od czasu wypowiedzi Donalda Tuska iż "nie odda Polski bez walki" wiadomo, że i teraz należy liczyć się z każdą możliwą prowokacją.
 • jasne macie tak pod mocherowymi beretami "zryte" że szkoda komentarza ! pomnik smoleński na bulwarach ! ulice zmieńcie na smoleńska 1,2,3 itd. Zmieńcie nazwe Elbląga na SmoPiSgląg !!! prezes jarek na prezydenta !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  14
  TheBestPiS(2013-07-05)
 • Laluś
 • PO to partia intrygantów jak bronia stołka w Elblągu czy Pan premier bedzie teraz jezdził do każdegon miasta gdzie mieszkancy beda robidz porzadek z władzami PO po referendum
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  33
  17
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(2013-07-05)
 • Czy celem „ taśm elbląskich” jest wyeliminowanie z gry Jerzego Wilka, kandydata PiS na prezydenta Elbląga, czy też może chodzić o coś więcej? To element walki o życie obecnego establishmentu politycznego. Ci ludzie dobrze wiedzą, że porażka w Elblągu będzie kolejnym kamieniem narastającej lawiny. Wiedzą, co ich czeka. Jak wiele spraw aferowych trzeba będzie po zmianie władzy wyjaśniać. Prokuratury i sądy będą miały naprawdę dużo pracy. Zajmuję się notowaniem afer, które mają miejsce za rządów PO. Widzę ich już kilkadziesiąt. Ordynarnych, korupcyjnych afer z udziałem oficerów służb specjalnych, polityków, ludzi powiązanych z politykami. Mając to na względzie, ci ludzie walczą o życie. A walcząc o życie posuną się do każdego chwytu. Tonący brzydko się chwyta. Rozmawiał Jerzy Kubrak
 • Podsłuchiwanie to sprawa kryminalna. Sztab Wilka powinien to zgłosić. Ktoś ten materiał dostarczył . Chciałbym aby ta sprawa znalazła finał w sądzie. Po takich numerach pozostaje mi tylko zagłosować na Wilka i do tego namawiam innych bo do czego są zdolni jeszcze platfusy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tyrlitonek(2013-07-05)
 • Elblążanie co PO nam zrobiło z podwyżkami w ZBK pamietajcie nie dajmy sie nabrac kolejny raz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  32
  14
  lubi(2013-07-05)
 • Wilk to tchórz i panikarz zresztą jak cały pis, bać się kobiety to skandal i pomyśleć że taki człowiek chce być Prezydentem Elbląga myśle ze elblążanie już tego ignoranta potraktują odpowiednio przy urnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  24
  41
  hekra(2013-07-05)
Reklama