UWAGA!

Na piękne rzeczy nigdy nie jest za późno

 Na piękne rzeczy nigdy nie jest za późno

Szyk i elegancja doprawione nutą fantazji – taka jest biżuteria z salonu jubilerskiego Agat. A teraz ma on dla swoich klientów jesienne promocje, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta.

Jesienią, jesienią... pojawiają się rabaty!
       Salon Jubilerski Agat to elegancja, fantazja i możliwość wyboru. Setki kształtów kolorów i odcieni zaklętych w kolczykach, łańcuszkach, naszyjnikach, wykonanych zarówno ze srebra, jak i ze złota, a także w pięknej ceramice. Rzeczy stworzone z pasją i charakterem sprawią, że życie stanie się milsze i o wiele bardziej znośne. Do grona tych atrakcji dołączają również świetne promocje. Salon Jubilerski Agat daje do 20 proc. rabatu na brylanty, a na wyroby ze złota i srebra aż do 50 proc. ! Myślisz, że to już koniec promocji? Otóż nie! Ci, którzy kochają słoneczny bursztyn mogą spodziewać się aż 40 proc. rabatu. 
      
       To on elegancko odmierzy czas

       W dzisiejszych czasach dobry zegarek to nie tylko miernik czasu, ale i ważna ozdoba, która dobrze podkreśla wizerunek. Musi być więc jak najlepszej jakości. Salon Agat swoim klientom oferuje takie marki jak Casio, Timex, Skagen, Adriatica czy Pierre Ricaud, od niedawna ma również takie marki jak Fossil i Skagen, a zegarki  Doxa są tańsze o 20 proc. !
      
       Masz wybór
       Trudno wyobrazić sobie zawieranie małżeństwa bez obrączek. Wybierane na lata stają się symbolem miłości i obietnicy, muszą być więc jak najlepiej dobrane do tych, którzy będą je nosić. Salon Jubilerski Agat oferuje szeroki wybór wzorów, gamę kamieni naturalnych, a zwłaszcza diamentów. Każda obrączka z kamieniem naturalnym ma certyfikat od gemmologa, czyli eksperta w dziedzinie kamieni szlachetnych. Do tradycyjnych obrączek istnieje możliwość wstawienia dwóch gratisowych brylantów, a także bezpłatnego grawerowania. Salon ma w swojej ofercie również dożywotnią gwarancję na obrączki. Ceny zaczynają się od 300 zł za parę, a promocja sięga 30 proc. rabatu!
      
       Warto mieć kartę

 

 Dla naszych klientów mamy również kartę, na której rejestrowany jest zakup, dzięki temu sprzedawca wie, jakie są dane producenta, ceny czy daty zakupu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu paragon staje się niepotrzebny w przypadku reklamacji. Karta ta uprawnia do stałego rabatu, a jego wartość rośnie wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Najbardziej wierni klienci mają już 20 proc. rabatu!
      
       Sprzedaj jak najlepiej

W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra to właśnie salon Agat stosuje korzystny kurs skupu -skupuje najdrożej i oferuje klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar. I chociaż istnieją tam stałe promocje nawet do 50 proc. można negocjować cenę.
      
      
Zapraszamy na stronę www.jubiler-elblag.pl.

      
----------- Reklama ---------
      
      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie