UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Na ratunek potrzebującym

 
Elbląg, Na ratunek potrzebującym
fot. KMP w Braniewie

Donacje w policyjnej jednostce wpisały się już na stałe w kalendarz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Akcję wspierają czynnie funkcjonariusze bratnich służb. Dziś na pomoc potrzebującym oprócz policjantów i pracowników cywilnych braniewskiej jednostki Policji pospieszyli funkcjonariusze straży granicznej, służby celnej oraz mieszkańcy powiatu.

Sytuacja związana z zapasami krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie nie jest dobra. Dlatego też w Komenda Powiatowa Policji w Braniewie wpisała się w kalendarz akcji honorowego oddawania krwi. Policjanci i pracownicy cywilni z braniewskiej Policji od kilku lat bezinteresownie oddają ten bezcenny surowiec. Do tej szczytnej akcji włączyli się także funkcjonariusze straży granicznej, służby celenej, zakładu karnego oraz mieszkańcy miasta. Honorowi dawcy oddali dzisiaj 9,5 litra krwi. W sumie z braniewskiej jednostki policji popłynęło już ponad 243 litry tego leku ratującego życie.
       Wszystkim, którzy bezinteresownie podzielili się swoją krwią dziękujemy, zachęcając jednocześnie do udziału w kolejnych akcjach.
       Krew to najcenniejszy dar, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. Jednocześnie jest dowodem ludzkiej solidarności. Tym razem to my daliśmy coś od siebie, należy jednak pamiętać ,że kiedyś każdy z nas może stać się potrzebującym tego wartościowego daru.
      
podinsp. Anna Kos, KMP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama