UWAGA!

Na Targach w Poznaniu

2009-06-17
08:45

W pierwszej dekadzie czerwca odbyły się Targi Meble 2009 organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Wśród wystawców znalazła się elbląska firma - Przedsiębiorstwo Piomar Piotr Janicki.

W dobie kryzysu wiele firm zrezygnowało z udziału w targach, co potwierdzają oficjalne dane organizatorów. Jednak do targów można podejść w odmienny sposób, a mianowicie potraktować udział w nich jako szansę i remedium na trudne czasy.
       Tak postąpiła firma Piomar, która zaprezentowała próbki dwóch kolekcji mebli do sypialni - kolekcji Wenus z dodatkiem rattanu i kolekcji Stilo, a także wycinek z klasycznej kolekcji mebli sosnowych. Ekspozycja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem wśród odwiedzających targi. W gust potencjalnych odbiorców trafiło proponowane wzornictwo mebli, a także oferowana szeroka gama wybarwień mebli.

 


       Udział w targach można podsumować jako bardzo udany, skala zainteresowania prezentowaną ofertą przerosła założenia, jakie wyznaczył właściciel firmy podczas przygotowań do targów. Nawiązanych zostało wiele kontaktów z potencjalnymi stałymi odbiorcami z całej Polski, a także z zagranicy. W kolejnych tygodniach przekształcać się one będą w konkretną współpracę.
       Z ofertą Przedsiębiorstwa Piomar Piotr Janicki zapoznać można się w sklepie firmowym e-sypialnie.pl przy ul. Płk. Dąbka 138/6, a także w pasażu handlowym PortElu, gdzie obok mebli do sypialni: łóżek, szaf, komód można kupić materace renomowanych firm. Obecnie w sklepie trwa wyprzedaż końcówek magazynowych z rabatem do 50 proc. 
      
                                                                               -------- Artykuł sponsorowany ------
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej