UWAGA!

Na wczasy z fałszywymi dokumentami

 
Elbląg, Na wczasy z fałszywymi dokumentami
fot. nadesłana

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie przerwali podróż kobiecie, która wraz z rodziną próbowała przekroczyć granice na fałszywych dokumentach.

W niedzielny poranek w drogowym przejściu granicznym w Gronowie, 63- letnia obywatelka Rosji wraz z 4-osobową rodziną stawiła się do odprawy na wjazd do Polski. Przedstawiła kontrolerowi dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy. Na potwierdzenie deklarowanego, turystycznego celu wjazdu okazała voucher oraz listę noclegów w sanatorium w Kołobrzegu. Twierdziła, iż oprócz walorów zdrowotnych, zamierza zwiedzać okolice i odpoczywać z rodziną nad polskim morzem.
       Jednak przedstawione prze rodzinę dokumenty wzbudziły niepokój funkcjonariusza, dlatego postanowił sprawdzić ich autentyczność. Po informacji uzyskanej od pracownika sanatorium okazało się, że rezerwacja na w/w kobietę oraz towarzyszące jej osoby nie widnieją w ich systemie. Ustalono także, iż dokumenty zostały podrobione. Podróżnym unieważniono wizy oraz odmówiono wjazdu do Polski.
      
      
chor. SG Anna Luśnia, referat prasowy W- MOSG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama