UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Na założenie aparatu nigdy nie jest za późno!

2019-03-11
07:00
 

Wielu z nas aparaty na zęby kojarzą się przede wszystkim z widocznymi metalowymi zamkami i drutami. Obecnie mamy do dyspozycji szereg innych metod prostowania zębów – jedną z nich jest Invisalign. Proste zęby są nie tylko ładne, ale i zdrowe. Na założenie aparatu nigdy nie jest za późno, nie ma ograniczeń wiekowych.

Czym jest Invisalign?
      

       Jest to metoda niemal niewidocznie prostująca zęby. W leczeniu wykorzystuje się przeźroczyste nakładki zwane alignerami. Silikonowe nakładki są bardzo estetyczne, znacznie wygodniejsze od tradycyjnych aparatów stałych z zamkami. Dzięki technologii obrazowania 3D pacjent otrzymuje od lekarza ortodonty plan leczenia oraz wizualizację od pozycji początkowej do pożądanej.
      
       Jak działa Invisalign?
      

       Alignery służą do stopniowego, kontrolowanego przemieszcza zębów. Ilość alignerów jest indywidualnie przygotowana dla pacjenta. Każda zmiana nakładek to mały krok na drodze do wielkiej przemiany będącej rezultatem komfortowego i skutecznego przemieszczenia zębów do ich ostatecznej pozycji. Nakładki wymienia się co dwa tygodnie.
      
       Jakie są korzyści wynikające z leczenia?
      
  1. Wygoda – nakładki można zdejmować, ponieważ nie są umocowane na stałe. Umożliwiają swobodne mówienie.
  2. Jedzenie – można cieszyć się ulubionymi potrawami, jeść twarde owoce i orzechy. Nie wymaga zmiany sposobu odżywiania.
  3. Komfort – alignery wymieniane są co dwa tygodnie przez co noszenie ich jest bezbolesne.
  4. Dyskrecja – materiał stosowany do wykonania nakładek jest przeźroczysty, niewidoczny.
  5. Czas – czas leczenia alignerami nierzadko jest krótszy od metod tradycyjnych, ilość wizyt kontrolnych ograniczona jest do minimum.
  6. Higiena – zdejmowane alignery umożliwiają dokładne wyczyszczenie zębów i przestrzeni międzyzębowych.
Dzięki nakładkom Invisalign praktycznie każdy z nas może cieszyć się wolnym i pięknym uśmiechem. Dzięki tej metodzie można wyleczyć większość wad ortodontycznych. Ponad 95% diagnozowanych pacjentów kwalifikuje się na leczenie tą metodą.

 


       Ile kosztuje leczenie Invisalign?
      

       Podobnie jak w przypadku każdego leczenia ortodontycznego koszt leczenia zależy od stopnia złożoności wady zgryzu i przebiegu leczenia. Cena kompleksowego leczenia tą metodą jest zbliżona do leczenia aparatem samoligaturującym.
      
       Tę metodę stosuje Małgorzata Sawka–Pomierska, lekarz stomatolog, ortodonta, która ma za sobą tysiące przeprowadzonych leczeń, a swoją wiedzę systematycznie poszerza poprzez uczestnictwo w licznych kursach, sympozjach naukowych i szkoleniach. Stale współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji stomatologicznych. Jej gabinet, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, znajduje się przy ulicy Studziennej 21-22 A w centrum Elbląga. Do tego dr Małgorzata Sawka-Pomierska i jej zespół są zawsze serdeczni i uśmiechnięci wobec każdego pacjenta.
      
       Szczegółowe informacje pod nr 790 745 020.
      

---------Art. sponsorowany---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej