UWAGA!

Nabór do służby zawodowej

 Elbląg, Nabór do służby zawodowej
fot. Marta Hajkowicz

9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej prowadzi nabór chętnych do zawodowej służby wojskowej w korpusie oficerów, podoficerów i szeregowych zawodowych.

Braniewska Brygada jest jednostką „rozwojową”. W 2014 roku została wyposażona w nowej generacji czołgi PT – 91 „Twardy”. Brygada nadal będzie modernizowana i „przezbrajana” w nowoczesną technikę wojskową. Konsekwencją tego jest także rozbudowa czyli zwiększanie stanu osobowego Brygady. Dlatego prowadzimy nabór chętnych do służby w tej jednostce.
       Oferta skierowana jest do rezerwistów, żołnierzy Narodowych Sił Rezerwowych, którzy odbyli szkolenie w ramach służby przygotowawczej i odbyli ćwiczenia rotacyjne oraz żołnierzy innych jednostek wojskowych.
       Nabór dotyczy kandydatów do służby zawodowej w korpusie oficerów, podoficerów i szeregowych zawodowych. Wszyscy chętni zobligowani są – poza spełnieniem w/w kryteriów – do przejścia kwalifikacji zawodowych, czyli egzamin ze sprawności fizycznej połączony z rozmową kwalifikacyjną.
      
       Wszystkich chętnych zapraszamy w każdy wtorek o godz. 8 do 9 Brygady Kawalerii Pancernej na ul. Sikorskiego 41 w Braniewie.
       Szczegółowe informacje na temat naboru do służby w 9BBKPanc. – tel. 261 315 006, 261 315 007, 261 315 273 oraz na stronie internetowej Brygady – www.9bkpanc.wp.mil.pl
      
mjr Zbigniew Tuszyński, rzecznik prasowy 16 PDZ

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Nie liczylbym na emeryture od wojska - nie przedluzaja kontraktow, wiem po sobie. ..
 • i dobrze, po co mam płacic za 50 letniego szeregowca
 • wojenka idzie ze nabor robia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  3
  KANCLERZPOLSKI(2015-10-13)
 • Nowej generacji czołgi PT – 91 „Twardy”. Jaki on nowej generacji jak był produkowany 1994-2002 niektóre jednostki są już dawno pełnoletnie. Taki mamy w wojsku sprzęt ale jak ktoś to czyta to brzmi bardzo fajnie. Tak zostaje wprowadzany człowiek w błąd.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  boryss(2015-10-13)
 • Niestety przy modernizacji T72 do standardu Twardy jak zwykle przyoszczędzono i nie wymieniono systemu stabilizacji lufy przez co możemy mówic tylko o teoretycznej celności tego pojazdu w czasie prowadzenia ognia w czasie ruchu. Przy strzale z postoju jest trochę lepiej ale d. .py nie urywa. ruskie modernizacje T72 biją Twardego na głowę.
 • Współczuje. .ale tak juz w tym wojsku jest. Obronność zerowa, przechowalnia starych, emerytowanych oficerów, którzy pracuja w jednostkach jako cywile i pobieraja bardzo wysokie emerytury. Pożytku z nich praktycznie nie ma zadnego bo nie znaja sie na niczym. W skali kraju marnujemy na nich ogromne pieniądze i nikt z tym nic nie robi. .. Finansowo-wojskowa mafia i tyle. .Golą budżet Państwa ile tylko się da. .. .Ja wolałbym raczej jednego NSRowca niz takiego jednego emerytowanego nieroba. ..
 • Żeby liczyć na emeryturę "od wojska" wystarczy przepracować. .25 lat;) a kontrakty przedłużają, przedłużają tylko. .. trzeba chcieć a nie wyznawać starą zasadę "czy się robi czy się leży to. .. się należy " czasy się zmieniają ale widzę że mentalność co niektórych tkwi w zaszłej komunie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  żołnierz(2015-10-13)
 • Skoro mamy tak dobrze i jesteśmy tacy uprzywilejowani itd och ach to teraz macie szanse wstąpić w Nasze szeregi i pławić się w luksusach, nic nie robić, chlać wóde, dostawać niebotyczne pensje potem jeszcze większą emeryturę na co czekacie - NAPRZÓD !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  mundurowypijakidarmozjad(2015-10-14)
Reklama