UWAGA!

Nagrały go kamery, jak włamywał się do golfa

Po raz kolejny policjanci zwracają się do mieszkańców Elbląga o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu osiedlowego. Na nagraniu widać, jak sprawca włamuje się do volkswagena, kradnie głośniki, wzmacniacz, skrzynkę z narzędziami i plastikowy kanister z 15 litrami paliwa. Zobacz film.

Dzięki informacjom policjanci mogą skuteczniej i przede wszystkim szybciej działać. Dziękujemy za te, które trafiały do nas po publikacji wizerunku „fałszywego policjanta”. Dzięki Państwa wskazówkom funkcjonariusze mają już pewne ustalenia w tej sprawie. Jednak jak na razie nie możemy jeszcze o nich mówić.
       Włamanie do volkswagena golfa miało miejsce 8 marca o godzinie 5:04 na ulicy Gwiezdnej w Elblągu. Tam kamery osiedlowego monitoringu zarejestrowały mężczyznę w wieku 30-35 lat, który włamał się do samochodu i ukradł z niego dwa głośniki, wzmacniacz, skrzynkę narzędziową i 15 litrów paliwa w plastikowym kanistrze. Starty to 600 zł. Dalej mężczyzna się oddala, znika z zasięgu kamer i ślad po nim się urywa. Policjanci prowadza w tej sprawie

  Elbląg, Nagrały go kamery, jak włamywał się do golfa
fot. Policja

dochodzenie. Między innymi przesłuchali mieszkańców, a technicy kryminalistyki zabezpieczyli na miejscu ślady. Zwracamy się do wszystkich, którzy rozpoznają na filmie mężczyznę o kontakt z prowadzącym postępowanie (055-230-16-00 lub końcówka 16-19, 997 i 112). Informacje można też przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres policja@elblag.ol.policja.gov.pl.
       Zapewniamy całkowitą anonimowość.
      
      

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama