UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nagrody czekają na studentów

Wszyscy maturzyści oraz studenci pierwszego roku mogą wziąć udział w konkursie zorganizowanym w ramach ogólnopolskiej akcji "Powitanie 2001".

W marcu i kwietniu w całej Polsce odbywała się akcja "Powitanie 2001". Przedstawiciele akcji, w szczególności studenci spotykali się z maturzystami w całym kraju. Podczas prelekcji pt. "Matura i co dalej", która również odbyła się w Elblągu, rozmawiano o wyborze kierunku studiów oraz przyszłej uczelni, planowaniu własnej kariery zawodowej, sposobach finansowania studiów, studiach za granicą. Spotkania odbywały się na uczelniach, w domach kultury, szkołach. Podczas tych spotkań maturzyści otrzymywali bezpłatne materiały informacyjne akcji "Powitanie" oraz specjalnie przygotowane w formie pocztówek ankiety kandydata na studia. W ankiecie należy wpisać swoje dane i przesłać do 15 października na adres: Zrzeszenie Studentów Polskich - Komitet Organizacyjny Akcji "Powitanie", ul. Szosa Chełmińska 235, 87-100 Toruń. Ankiety można jeszcze znaleźć w informatorach akcji "Powitanie", w szkołach średnich, w Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, na targach edukacyjnych, a od czerwca także w punktach rekrutacyjnych na uczelniach oraz w szkołach pomaturalnych i policealnych w całym kraju. Ankiety można również ściągnąć ze strony internetowej www.powitanie.com.pl/ankieta.htm
     W konkursie mogą brać udział wszyscy kandydaci na studia tzn. startujący w tym roku o indeks lub zamierzający rozpocząć naukę w szkole pomaturalnej lub policealnej. Ankiety wezmą udział w losowaniu cennych nagród (m.in. encyklopedii multimedialnych PWN, telefonów komórkowych SIMPLUS, nagród książkowych, kurtek, notesów elektronicznych, niespodzianek i prenumeraty tygodnika "Wprost", dyplomatek itp.). Losowanie odbędzie się w listopadzie, a ogłoszenie wyników 15 listopada m.in. na łamach czasopisma studenckiego "Cogito" oraz na stronach internetowych akcji www.powitanie.com.pl
     Warunkiem odebrania nagrody będzie przedstawienie organizatorom konkursu: indeksu, pokwitowania wniesienia opłaty za egzamin wstępny lub za I rok nauki w szkole wyższej, pomaturalnej lub policealnej.
     
     Zobacz także "Powitanie 2001"
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama