UWAGA!

Nagrody dla najmłodszych

 
Elbląg, Nagrody dla najmłodszych
fot. nadesłana

Wczoraj w auli Komendy Miejskiej Policji w Elblągu odbyło się spotkanie zastępcy komendanta nadkom. Roberta Mikusika z laureatami konkursu plastycznego pn. „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody.

Wśród nich znalazły się plecaki, piłki oraz inne upominki. Dodatkową nagrodą będzie to, że wszystkie nagrodzone prace znajdą się w policyjnym kalendarzu na 2014 rok.
       Wśród nagrodzonych znaleźli się: Ala Budkiewicz z klasy II SP nr 2 w Pasłęku, Filip Redesiuk z kl. II SP 18, Bartosz Szczepanek z klasy 0 SP 18, Dawid Przybysz z klasy I SP w Godkowie, Maja Mazurek z SP w Godkowie, Adrian Duszak z klasy II SP 16, Oskar Biernat z klasy III SP 16, Julia Stefaniak z klasy II Zespołu Szkół w Gronowie Górnym, Nikola Drobek, z Przedszkola nr 3 przy ul. Bema, Klaudia Dembowska z klasy II SP 12 oraz Adrianna Kucewicz i Marcelina Klajster ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Elblągu.
       Tematyka prac związana była z bezpieczeństwem w ruchu drogowym to też i na wielu pracach przewijały się motywy znaków drogowych, zapiętych pasów bezpieczeństwa, przejść dla pieszych oraz przejazdów kolejowych. Wiele prac zawierało gotowe instrukcje np. jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię oraz w jaki sposób powinno się jeździć rowerem.
       Spotkanie zakończyło się wręczeniem nagród, które ufundował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i jedna z dużych elbląskich firm - instytucje, którym nie obce są akcje związane z propagowaniem bezpiecznych zachowań u najmłodszych uczestników ruchu.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama