UWAGA!

Nagrody Prezydenta - wnioski do 30 listopada i trochę dłużej

 Elbląg, Nagrody Prezydenta - wnioski do 30 listopada i trochę dłużej
fot. nadesłana

Przypominamy o składaniu wniosków na kandydatów do Nagrody Prezydenta Elbląga za 2013 rok. Wnioski przyjmowane są do 30 listopada, ale ponieważ ten dzień wypada w sobotę, to spóźnialscy mogą złożyć dokumenty jeszcze w najbliższy poniedziałek.

Prezydent przyznaje nagrodę osobom i instytucjom w dowód uznania za szczególne osiągnięcia w mijającym roku kalendarzowym w pracy twórczej, zawodowej i społecznej lub za całokształt działalności na rzecz rozwoju Elbląga.
       Laureaci wybierani są na podstawie wniosków, które mogą zgłaszać organizacje społeczne, organizacje polityczne, instytucje i zakłady pracy, radni Rady Miejskiej oraz departamenty Urzędu Miejskiego.
       Nagrody przyznawane są za szczególne dokonania i wkład w rozwój miasta w następujących dziedzinach: kultura i sztuka, działalność gospodarcza, działalność oświatowa i pedagogiczna, ochrona środowiska, służba zdrowia, opieka społeczna oraz sport i turystyka.
       Wypełnione dokumenty przyjmowane są w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1 w Elblągu w terminie do 30 listopada br.
       Wniosek wraz z uzasadnieniem należy złożyć w wersji papierowej oraz elektronicznej, przesyłając na adres e-mail: dk@umelblag.pl.
       Więcej informacji, w tym wniosek i regulamin na temat przyznawania Nagrody Prezydenta Elbląga można uzyskać na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu, telefonicznie pod numerem 55 239 33 20 lub pocztą elektroniczną: dk@umelblag.pl.
      
      
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama